04.06.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Informācija Pārgaujas novada iedzīvotājiem par pašvaldības un iestāžu darbību ārkārtējās situācijas laikā
    ...
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
247, pašlaik vēro: 20.

Vai plānojat piedalīties vides kustībā "Lielā Talka 2020"?
» NOVADS » VESELĪBA » AktualitātesZvaigznes dienas pasākums Stalbē
Kad lietus, sniegs un vēji sitas logā, ir tik patīkami ieritināties zem segas ar krūzi zāļu tējas, papildinātu ar karoti medus vai cidonijām...
Apnikusi tā piparmētru vai pelašķu tēja!? Tad ierosmei – var noderēt vairākas zāļu tējas un to maisījumi!
Kura tēja bija pirmā? Slavenā ķīniešu leģenda vēsta par to, ka 2737. gadā pirms mūsu ēras, imperators ķīniešu lauksaimniecības un medicīnas ieviesējs, Šeņnuns - esot sēdējis zem koka un dzēris karstu ūdeni, kad vējš no koka norāvis dažas lapas un iepūtis tasē, iekrāsojot dzērienu. Imperators nomalkojis un bijis pārsteigts par dzēriena patīkamo garšu un atspirdzinošām īpašībām, tā radusies tēja. Pirms eksperimentēt ar zālīšu uzlējumiem un dažādu tēju garšām, vēlams uzzināt par to iedarbību.

Interesenti, laipni aicināti apmeklēt Zvaigznes dienas pasākumu 2015. gada 10. janvārī (sestdiena) plkst. 12:00 Stalbes tautas namā.
Ģimenes ārsts, fitoterapeits Artūrs Tereško sniegs atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem par veselīgu dzīvesveidu un ārstniecības augu iedarbību. Būs iespēja iegādāties dažādu tēju maisījumus un A. Tereško izdoto grāmatu: „Dieva dārza ārstniecības augi”, grāmatas cena EUR 5,00.

Baudīsim zāļu tējas, vēlams līdzi ņemt nelielu groziņu.

 
Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Uz pasākumu ielūdz Grieta Grosberga


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv