22.02.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
49, pašlaik vēro: 22.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesBraslas krogam pasniegta zīme „Latviskais mantojums”.

 „Lauku ceļotāja” 20 gadu jubilejas pasākuma ietvaros 16 lauku tūrisma uzņēmējiem, tajā skaitā Pārgaujas novadā esošajam „Braslas krogam” pasniegta mārketinga zīme „Latviskais mantojums” par latvisko tradīciju uzturēšanu mūsdienīgā tūrisma piedāvājumā.

„Braslas krogs” zīmi saņēmis par latviskiem ēdieniem, kas baudāmi krogā. Kā pastāstīja „Braslas kroga” saimniece Baiba Smilga, pārsteigums par šo apbalvojumu bija milzīgs. „Tas bija vairāk nekā prieks, jutos ļoti pagodināta,” par apbalvojumu stāsta Baiba. Kā atzīst saimniece, šī zīme ir apliecinājums tam, ka „Braslas krogs” ir uz pareizā ceļa.

Zīme izveidota pēc „Lauku ceļotāja” iniciatīvas, sadarbībā ar Kultūras ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Zīmi administrē „Lauku ceļotājs”, un par tās piešķiršanu lemj komisija, kurā ir sabiedrībā pazīstami Latvijas kultūras mantojuma eksperti. Kopumā zīme piešķirta jau 28 pretendentiem.

„Latviskā mantojuma” zīme – stilizēts saules simbols uz pelēkzila fona – ir redzams pie mājas ieejas, viesu telpās, mājas lapās, reklāmas bukletos un citos mārketinga izdevumos, tas palīdz ceļotājiem atpazīt un izvēlēties šīs vietas.

Interviju ar Braslas kroga saimnieci Latvijas radio 1 raidījumā „Kā labāk dzīvot” klausieties: http://lr1.latvijasradio.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/kulturas-ziimes-latviskais-mantojums-laureati.a30191/

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv