22.02.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
50, pašlaik vēro: 21.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesIedzīvotāji aicināti norēķināties par atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem 2012.gadā.

ZAAO aicina klientus, kuru vēl nav paguvuši norēķināties par 2012.gadā saņemtajiem atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem, to izdarīt līdz šī gada 15.janvārim, pretējā gadījumā no februāra uzņēmums būs spiests pārtraukt pakalpojumu sniegšanu līdz parādsaistību nomaksai.

Ar klientiem, kuri norādījuši korektu un aktuālu kontaktinformāciju, uzņēmuma darbinieki sazināsies, tomēr iedzīvotājiem lūgums arī pašiem sekot līdzi informācijai un veikt rēķinu apmaksu laikus.

Ērtākiem norēķiniem par pakalpojumiem un laika ekonomijai ZAAO piedāvā arī vairākas papildu iespējas:

- elektronisko Klientu pašapkalpošanās sistēmu internetā www.zaao.lv;

- automātisko maksājumu par atkritumu izvešanu (lai pieteiktos tam, jānoslēdz līgums, ko var izdarīt ZAAO birojos Valmierā, Cēsīs, Limbažos, Balvos, Saulkrastos vai savā bankā);

- rēķina apmaksa lielveikalu tīkla MAXIMA kasēs visā Latvijā (uz aprēķina ir speciāls svītrkods, kuru pirms maksāšanas noskenē).

Tāpat maksājumus var veikt jebkurā bankā. Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 64281250 vai sūtot ziņu uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv