25.05.2018, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Tiks sveikti 2017. gadā dzimušie bērniņi
  Lūgums pieteikties līdz 25. maijam ...
 • Publiskajai apspriešanai tiek nodoti pārgaujas novada teritorijas plānojuma 2013. - 2024. gadam grozījumu 1.redakcija
  ...
 • Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu
  Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja" ...
 • Informācija personām, kas pieteikušās uz zvejas tiesību nomu pašpatēriņa zvejai Sāruma un Raiskuma ezeros
  ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
842, pašlaik vēro: 39.

Vai piedalījāties Lielajā Talkā?
Jā, talkoju oficiālā talkošanas vietā
Jā, talkoju savā īpašumā
Nē, nepiedalījos
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesPārgaujas novads Vidzemes Uzņēmēju dienās

Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad notiek 15. - 16. maijā, Valmieras Kultūras centrā. 16. maijā izsāde atvērta līdz plkst. 15.00!

Šogad pirmo reizi Uzņēmēju dienās piedalās arī Pārgaujas novada pašvaldība ar atsevišķu stendu, kā arī vairāki novada uzņēmēji. Pašvaldības stendā nobaudāma Rožkalnu maize no SIA "Real Bread", aplūkojams tūrisma piedāvājums visā novada teritorijā, SIA "Straubek" mēbeles, SIA "Logu pasaule" loga paraugs, apgaismojums no SIA "New Light Tr.", Aivara Kerliņa apstrādātie akmeņi, Cukuraitiņas no SIA "Vilarija", materiāli par vietējiem uzņēmumiem  - SIA "Ungurmuiža", kempingu "Apaļkalns", Vējiņu pazemes ezeriem, u.c.

Pārgaujas novada amatnieku un mājražotāju stendā iespējams iegādāties "Aijas kūkas" konditoreju, "Dimdu jērs" aitas vilnas dziju, zeķes, vītinātu jēra gaļu, cukuraitiņas un Dairas Puķītes pašdarinātās rotalietas - auskarus, rokassprādzes un kaklarotas no pērlītēm. Tirdziņā piedalās arī Aivars Kerliņš, "Rožkalnu maize", un "Dabasspēks".

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas ar to, ka spēj dzīvot līdzi laikam un kaut ierastais izstādes formāts, tas tomēr ir dzīvotspējīgs jau 18. gadu pēc kārtas. Izstāde ir spējusi sevi pierādīt ilgtermiņā un ieguvusi gan lielu, gan mazu uzņēmēju uzticību, kas piedalās izstādē ikgadēji. Tieši pateicoties uzņēmējiem un viņu ieguldītam darbam izstāde ir spējusi ikgadēji parādīt jaunākos produktus, pakalpojumus, izstrādājums gan kā potenciālajiem sadarbības partneriem, gan kā Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tāpat izstādē nemainīgi ir bijusi informācija par izglītības iestāžu piedāvājumu, apdrošinātāju piedāvājumiem, medicīnas u.c. pakalpojumiem.

Sīkāka informācija: www.vidzemesizstade.lv

Uz tikšanos „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015”!


FOTO ar Pārgaujas novada pārstāvjiem Vidzemes Uznēmēju dienās aplūkojiet šeit.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv