22.08.2018, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pasākums "Skopta un videi draudzīga sēta 2018" noslēdzies ar Saimniekballi
    18. augustā Ungurmuižā notika pasākuma "Sakopta un videi draudzīga sēta" noslēgums. Godināti sakopto sētu saimnieki ...
  • Atklāta Dabas un tehnoloģiju parka “URDA” mācību ēka
    10.maijā Pārgaujas novada Daibē oficiāli tika atklāta Dabas un tehnoloģiju parka (DTP) “URDA” mācību ēka ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
11, pašlaik vēro: 19.

Vai Jūs vēlētos saņemt informāciju par aktualitātēm Pārgaujas novadā savā e-pastā?
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesPārgaujas novads Vidzemes Uzņēmēju dienās

Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad notiek 15. - 16. maijā, Valmieras Kultūras centrā. 16. maijā izsāde atvērta līdz plkst. 15.00!

Šogad pirmo reizi Uzņēmēju dienās piedalās arī Pārgaujas novada pašvaldība ar atsevišķu stendu, kā arī vairāki novada uzņēmēji. Pašvaldības stendā nobaudāma Rožkalnu maize no SIA "Real Bread", aplūkojams tūrisma piedāvājums visā novada teritorijā, SIA "Straubek" mēbeles, SIA "Logu pasaule" loga paraugs, apgaismojums no SIA "New Light Tr.", Aivara Kerliņa apstrādātie akmeņi, Cukuraitiņas no SIA "Vilarija", materiāli par vietējiem uzņēmumiem  - SIA "Ungurmuiža", kempingu "Apaļkalns", Vējiņu pazemes ezeriem, u.c.

Pārgaujas novada amatnieku un mājražotāju stendā iespējams iegādāties "Aijas kūkas" konditoreju, "Dimdu jērs" aitas vilnas dziju, zeķes, vītinātu jēra gaļu, cukuraitiņas un Dairas Puķītes pašdarinātās rotalietas - auskarus, rokassprādzes un kaklarotas no pērlītēm. Tirdziņā piedalās arī Aivars Kerliņš, "Rožkalnu maize", un "Dabasspēks".

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas ar to, ka spēj dzīvot līdzi laikam un kaut ierastais izstādes formāts, tas tomēr ir dzīvotspējīgs jau 18. gadu pēc kārtas. Izstāde ir spējusi sevi pierādīt ilgtermiņā un ieguvusi gan lielu, gan mazu uzņēmēju uzticību, kas piedalās izstādē ikgadēji. Tieši pateicoties uzņēmējiem un viņu ieguldītam darbam izstāde ir spējusi ikgadēji parādīt jaunākos produktus, pakalpojumus, izstrādājums gan kā potenciālajiem sadarbības partneriem, gan kā Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tāpat izstādē nemainīgi ir bijusi informācija par izglītības iestāžu piedāvājumu, apdrošinātāju piedāvājumiem, medicīnas u.c. pakalpojumiem.

Sīkāka informācija: www.vidzemesizstade.lv

Uz tikšanos „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015”!


FOTO ar Pārgaujas novada pārstāvjiem Vidzemes Uznēmēju dienās aplūkojiet šeit.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv