22.02.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
79, pašlaik vēro: 29.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesPārgaujas novads Vidzemes Uzņēmēju dienās

Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad notiek 15. - 16. maijā, Valmieras Kultūras centrā. 16. maijā izsāde atvērta līdz plkst. 15.00!

Šogad pirmo reizi Uzņēmēju dienās piedalās arī Pārgaujas novada pašvaldība ar atsevišķu stendu, kā arī vairāki novada uzņēmēji. Pašvaldības stendā nobaudāma Rožkalnu maize no SIA "Real Bread", aplūkojams tūrisma piedāvājums visā novada teritorijā, SIA "Straubek" mēbeles, SIA "Logu pasaule" loga paraugs, apgaismojums no SIA "New Light Tr.", Aivara Kerliņa apstrādātie akmeņi, Cukuraitiņas no SIA "Vilarija", materiāli par vietējiem uzņēmumiem  - SIA "Ungurmuiža", kempingu "Apaļkalns", Vējiņu pazemes ezeriem, u.c.

Pārgaujas novada amatnieku un mājražotāju stendā iespējams iegādāties "Aijas kūkas" konditoreju, "Dimdu jērs" aitas vilnas dziju, zeķes, vītinātu jēra gaļu, cukuraitiņas un Dairas Puķītes pašdarinātās rotalietas - auskarus, rokassprādzes un kaklarotas no pērlītēm. Tirdziņā piedalās arī Aivars Kerliņš, "Rožkalnu maize", un "Dabasspēks".

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas ar to, ka spēj dzīvot līdzi laikam un kaut ierastais izstādes formāts, tas tomēr ir dzīvotspējīgs jau 18. gadu pēc kārtas. Izstāde ir spējusi sevi pierādīt ilgtermiņā un ieguvusi gan lielu, gan mazu uzņēmēju uzticību, kas piedalās izstādē ikgadēji. Tieši pateicoties uzņēmējiem un viņu ieguldītam darbam izstāde ir spējusi ikgadēji parādīt jaunākos produktus, pakalpojumus, izstrādājums gan kā potenciālajiem sadarbības partneriem, gan kā Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tāpat izstādē nemainīgi ir bijusi informācija par izglītības iestāžu piedāvājumu, apdrošinātāju piedāvājumiem, medicīnas u.c. pakalpojumiem.

Sīkāka informācija: www.vidzemesizstade.lv

Uz tikšanos „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015”!


FOTO ar Pārgaujas novada pārstāvjiem Vidzemes Uznēmēju dienās aplūkojiet šeit.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv