22.02.2018, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
70, pašlaik vēro: 25.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesLIKTA aicina pieteikties IKT gada balvai "Platīna pele 2014"
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) balvai "Platīna pele 2014". Balva tiks pasniegta jau astoto gadu un tās mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos risinājumus pārvaldei un biznesam, kā arī izstrādātās mobilās lietotnes. Tāpat jau trešo gadu tiks sumināts arī uzvarētājs nominācijā "Labākais E-skolotājs". Balvas tiks pasniegtas LIKTA gadskārtējā konferencē, kuras galvenais partneris ir SIA „Lattelecom”.

Kategorijā "Labākais E-skolotājs" LIKTA aicina pieteikt skolotājus un e-prasmju pasniedzējus, kas devuši nozīmīgu ieguldījumu e-prasmju veicināšanā un e-vides lietotāju izglītošanā, informācijas sabiedrības attīstībā vietējā vai nacionālā mērogā. Šai balvai sevi drīkst izvirzīt pats pretendents, kā arī cita persona, saskaņojot savu pieteikumu ar nominēto cilvēku.

Pieteikumus Latvijas IKT balvai "Platīna pele 2014" var nosūtīt elektroniski līdz šī gada 31. oktobrim uz e-pastu office@likta.lv, aizpildot asociācijas mājas lapā "www.likta.lv" pieejamo pieteikuma formu, turpat arī atrodams balvas nolikums. Apbalvošanas ceremonija norisināsies nozīmīgākajā nacionālajā IKT nozares gadskārtējā pasākumā – LIKTA 16. konferencē šā gada 11. decembrī.

“Mums ir prieks, ka katru gadu palielinās pieteikumu skaits nozares gada balvai “Platīna pele” – pagājušajā gadā bija 54 pieteikumi. Mums ir svarīgi izcelt un informēt sabiedrību par sasniegumiem informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozarē, kā arī pastāstīt par nozares labākajiem speciālistiem. Tieši  IKT industrija sniedz būtisku ieguldījumu Latvijas ekonomikas un eksporta izaugsmē un ar šīs balvas palīdzību ir iespējams laureātiem pateikties par ieguldīto laiku un darbu nozares attīstības veicināšanā,” stāsta Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa.

Latvijas IKT 2014. gada balvai kategorijās “Risinājumi pārvaldei” un “Risinājumi biznesam” var pieteikt projektus, kas nodrošina valsts pārvaldes institūciju, publiskā sektora vai biznesa pilnīgu vai daļēju pakalpojumu sniegšanu elektroniski.

Cilvēki ikdienā aizvien vairāk izmanto mobilās ierīces un mobilās lietojumprogrammas, tāpēc šogad sadarbībā ar kategorijas partneri SIA “Latvijas Mobilais Telefons” pirmo reizi “Platīna pele” tiks pasniegta jaunā kategorijā - “Mobilās lietotnes”. Ekspertu žūrija, izvērtējot iesniegtos projektus, pievērsīs uzmanību projekta sociālajai ietekmei (uz cik plašu sabiedrību vērsti), uz to, ko iegūst lietotāji un ieviesēji, uz projekta saturu un unikalitāti, kā arī izstrādātā risinājuma drošības līmeni.

Visās trīs kategorijās projektus var pieteikt, ja pakalpojums ir izstrādāts, ieviests un darbojas vismaz sešus mēnešus. Latvijas IKT balvai šajās kategorijās var pieteikties attiecīgo pakalpojumu sniedzēji un projektu īpašnieki − valsts iestādes, uzņēmumi, organizācijas vai privātpersonas.

Pagājušajā gadā nominācijā “E-biznesa risinājumi un inovācijas” uzvarēja Jelgavas pilsētas skolēnu un iedzīvotāju daudzfunkcionāla, personalizēta bezkontaktu karte (E-karte). Šī pakalpojuma sniedzējs ir SIA „Jelgavas autobusu parks”, tā galvenais izstrādātājs ir AS „SEB banka”. Nominācijā „E-pakalpojumi” triumfēja datu vizualizācijas programma „Infogr.am” un šī pakalpojuma sniedzējs un izstrādātājs ir SIA „Infogram”. Savukārt balvas „Labākais E-skolotājs” saņēma Liepājas Raiņa 6.vidusskolas pedagogi Laura Katkeviča un Roberts Rožkalns.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv