11.12.2017, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Aicinām Pārgaujas novada jauniešus aizpildīt aknetu
  Projekta “Jaunatnes politikas stratēģijas izstrāde” ietvaros tiek veikta jauniešu anketēšana ...
 • Ziemassvētku sajūtas Ungurmuižā
  Kā katru gadu, Adventes svētdienās Ungurmuiža gaidīs lielus un mazus viesus brokastīs, darbnīcās un ziemas priekos ...
 • Paziņojums par Pārgaujas novadā esošo valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu individuālo aizsargjoslu (aizsardzības zonu) noteikšanu ...
 • Ar valsts atbalstu Pārgaujas novadā uzsākta vairāku projektu realizācija
  Saņemot valsts mērķdotācijas pašvaldības pasākumu īstenošanai, šajā gadā uzsākta vairāku projektu realizācija (kopā 4) ...
 • Tiks atjaunota Sarkano klinšu infrastruktūra
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiks atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
86, pašlaik vēro: 6.

Vai plānojat apmeklēt Adventa laikā notiekošos pasākumus Pārgaujas novadā?
Neesmu izlēmis / -usi
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesBraslas kroga kvalitātes un Ungurmuižas vēstures garša

22. maijā plkst. 19.00 sezonu atklās Ungurmuiža, kuras telpās darbību uzsāks arī daudziem jau tik iemīļotais Braslas krogs. Restorāns darbosies Ungurmuižas telpās un būs atvērts visu nedēļu, izņemot pirmdienas, kad arī Ungurmuiža apmeklētājiem ir slēgta. Restorāna atklāšanas vakarā notiks 1. Ļoti mazais tradicionālais mūzikas vakars ar grupu „Retro Limited”.

Ungurmuižas vadītāja Ieva Malceniece atklāj, ka ir ļoti priecīga par šo sadarbību, jo bieži tūristi, kuri apmeklē Ungurmuižu vaicā arī pēc ēdināšanas pakalpojumiem. “Beidzot senā ideja par restorāna izveidi īstenosies interesantā salikumā – ar Braslas kroga kvalitātes un Ungurmuižas vēstures garšu,” atzīst Ieva.

Zīmola “Braslas krogs” īpašniece Baiba Smilga šo pavērsienu uzskata par nejaušu sakritību, kas izvērtusies lieliskā iespējā. “Apjomīgo pasūtījumu dēļ, bija jāmeklē plašas telpas viesu uzņemšanai, Tāpēc izmantojām Ungurmuižas telpas. Tā nejauši ar vienu pasūtījumu, radās ideja par ēdināšanas pakalpojuma izveidi Ungurmuižā,” stāsta Baiba.

Jaunajā restorānā būs baudāmi gan Braslas kroga latviskie ēdieni, gan kādreizējās Ungurmuižas saimnieces Helēnes Juliānes fon Kampenhauzenas receptes, kuras ir vairāk nekā 250 gadu senas.

Jāmin, ka tradicionālie Braslas kroga pasākumi nebūs vienīgie, kuri ieskandinās Ungurmuižu šajā sezonā. Jau 28.jūnijā  skatītājus pulcēs Mazie opermūzikas svētki, kas šogad svin desmit gadu jubileju, 8.augustā būs skatāms koncertuzvedums „Pa dzintara ceļu” bet 16.augustā visi aicināti uz Šubertiādi Ungurmuižā.

Ungurmuiža ir pieprasīta gan ekskursiju grupām, gan privātajiem pasākumiem, tāpēc pirms došanās uz Ungurmuižu, muižas vadītāja aicina zvanīt. Informācija par jaunākajiem notikumiem pieejama Ungurmuižas mājas lapā: http://www.ungurmuiza.lv.

Lai izdodas iecerētais!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv