18.02.2018, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Izrāde bērniem !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
  15. februārī plkst. 13.00 Stalbes tautas namā bērnu izrāde “ROTAĻLIETU STĀSTS” ... !!! IZRĀDE PĀRCELTA UZ 22. FEBRUĀRI
 • Pieejamas valsts apmaksātās vakcīnas pret ērču encefalītu
  Tā kā Pārgaujas novads atrodas ērču encefalīta epidēmiskajā teritorijā, bērniem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, ir pieejama valsts apmaksāta vakcīna pret ērču encefalītu ...
 • Pārgaujas novada pašvaldībai jauni sadarbības partneri Moldovā
  Pēc vizītes Pārgaujas novadā ar delegāciju no Riškani rajona padomes parakstīta vienošanās par sadarbību ...
 • Turpinās Sarkano klinšu infrastruktūras atjaunošanas darbi
  Ar ERAF atbalstu uzsākts projekts kā ietvaros tiek atjaunota Sarkano klinšu pie Gaujas infrastruktūra (Raiskuma pagasts) ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1175, pašlaik vēro: 23.

Vai, Jūsuprāt, būtu nepieciešama publiski pieejama un labiekārtota peldvieta pie Ungura ezera, kas atrodas netālu no kempinga "Unguri"?
Ir nepieciešama
Nav nepieciešama
Man tas nav aktuāli
» NOVADS » UZŅĒMĒJDARBĪBA » AktualitātesIespēja izvietot uzņēmuma informāciju Latvijas Nacionālajā biznesa katalogā KATALOGS.LV par gandrīz 70% lētāk.

Līdz 28.februārim uzņēmējiem iespēja  izvietot informāciju Latvijas Nacionālajā biznesa katalogā KATALOGS.LV par gandrīz 70% lētāk.

Izvietot informāciju uz 12 mēnešiem uzņēmumam izmaksā EUR 299 + PVN. Tikai līdz š.g. 28. februārim ir iespēja šo pašu informācijas apjomu uz visu gadu izvietot KATALOGS.LV tikai par EUR 99 +PVN.

Papildus kā bonuss uzņēmums iegūst dalību KATALOGS.LV darbības uzsākšanas reklāmas kampaņas gaitā un garantētus ne mazāk kā 5000 uzņēmuma informācijas skatījumus pašā resursā

vai tā sociālo tīklu profilos.

Un vēl bonuss – izvietojot informāciju līdz 28. februārim, uzņēmums iegūst iespēju izvietot reklāmrakstu Latvijas Nacionālajā biznesa portālā BIZNESS.LV EUR 149 vērtībā par brīvu!


Vairāk informācijas ŠEIT© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv