26.05.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1733, pašlaik vēro: 33.

Vai piedalīsieties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, atdodot savu balsi par kādu no kandidātu sarakstiem?
» NOVADS » SPORTS » AktualitātesLAPSU ROGAININGS Pārgaujas novadā!


Nu jau trešo gadu pēc kārtas rudens pusē notiks ROGAININGS! Šoreiz mūsu pusē - PĀRGAUJAS novadā.

Rogainings ir sporta veids, kas radies Austrālijā pirms gandrīz 40 gadiem, apvieno orientēšanos, pārgājienu vai skrējienu, kā arī piedzīvojumu sporta elementus.

Šogad sacensību dalībnieki no visas Latvijas, kā arī daži viesi no Igaunijas un Lietuvas, meklēs dabā izvietotos kontrolpunktus gleznainajā Pārgaujas novada teritorijā.

Dalībnieki startē mazās komandās 2-5 cilveki, vairums kājām, daži arī velosipēdiem.  Sacensību dalībnieki tiek aicināti saudzīgi izturēties pret dabu, respektēt vietējo iedzīvotājus un to īpašumus. Iespēju robežās ir apsekotas paredzamo pārvietošanās ceļu malās esošās viensētas un īpašumi, ziņo sacensību organizatori - Latvijas orientēšanās federācija un federācijas Sabiedrisko attiecību komisijas vadītājs Valters Kaminskis.
 

Gadījumā, ja 7.novembrī Jūsu redzeslokā parādās neparasti cilvēki mazās grupiņās uz ceļiem, kādā mežmalā vai pļavā, lūdzam izturēties ar sapratni. Tāpat ir lūgums uz vienu dienu piesiet Jūsu māju sargus – suņus!

Sacensības notiek sestdienā, 7.novembrī. To sākums plkst. 10:00. Daļa sacensību beigsies plkst. 16:00, daļa dalībnieku turpinās sacensības tumsas apstākļos līdz plkst. 22:00.


Uzziņu gadījumā:
Valters Kaminskis,
Rogaininga komisijas vadītājs
E-pasts: valtersk@latnet.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv