18.11.2019, Pirmdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 101. gadadienai veltīta svētku koncertprogramma “MŪSU STĀSTI LATVIJAI” ...
    17. novembrī plkst. 19.00 Stalbes tautas namā ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1285, pašlaik vēro: 47.

Vai Jūs būtu gatavs/ -a realizēt savu kultūras pasākuma ideju Pārgaujas novadā?
» Sākumlapa



Par sasniegumiem izglītības jomā sumināti Pārgaujas novada izglītības iestāžu skolēni

31. maijā, pēdējā 2018./2019. mācību gada dienā, Stalbes tautas namā skanēja bērnu čalas un bija jūtama priecīga atmosfēra. Jā, izklausās pēc pēdējās skolas dienas. Tautas namā vienkopus pulcējās tie Pārgaujas novada izglītības iestāžu skolēni, kuri mācību gada laikā uzrādījuši labus rezultātus olimpiādēs, valsts un starptautiska mēroga konkursos, kā arī pierādījuši savas spējas ikdienas mācību darbā.

Pašvaldība skolēniem izteica atzinību par sasniegumiem. Kopā tika sveikti 51 skolēni – 25 no Straupes pamatskolas, 22 no Stalbes vidusskolas un 4 no Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra. Pasākumā viesojās dejotāji no Kustību Bāzes, kā arī beatbox meistars Arvis Kantiševs.


Pārgaujas novada pašvaldība ļoti priecājas un lepojas par skolēnu labajiem rezultātiem olimpiādēs un uzcītību ikdienas mācību darbā, kas ar katru gadu paliek arvien vairāk. Novēlam tikpat labus rezultātus uzrādīt arī turpmāk un tiekties uz jauniem mērķiem. Lielu paldies par atbalstu un ieguldīto darbu un enerģiju sakām arī pedagogiem un vecākiem.

 

Par sasniegumiem tika apbalvoti Straupes pamatskolas skolēni:

Matīss Vanags, 4. klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Rodrigo Tomiņš, 4. klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Lote Lamberte, 6. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Ieva Vanaga, 6. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Beātei Līga Novosada, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Rūta Dāboliņa, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Madara Elzaa Rudzīte, 8. klases skolniece, par iegūto atzinību Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē, 1. vietu starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē (komandā), 1. vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē, 2.vietu starpnovadu latviešu valodas olimpiādē, 2.vietu starpnovadu informātikas olimpiāde, 3. vietu Latvijas skolu šaha olimpiādes Vidzemes posmā (10.-12.kl. grupā), 1. vietu Igaunijas šahista Paula Keresa čempionātā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā

Kristers Rudzītis, 8. klases skolnieks, par iegūto 1. vietu Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē (komandā), 3. vietu starpnovadu angļu valodas olimpiādē un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Tomass Turlajs, 8.klases skolnieks, par iegūto atzinību Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē, atzinību starpnovadu matemātikas olimpiādē, atzinību LU Neklātienes matemātikas skolas “Profesora Cipariņa kluba” konkursā, 1.vietu starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē (komandā), 3.pakāpe Republikas tradicionālās muzicēšanas konkursā “Klaberjakte” finālā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Ričards Gailis, 9.klases skolnieks, par iegūto 1. vietu Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē;

Linda Millere, 5. klases skolniece, par iegūto atzinību Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē, 2.vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē, atzinību DACVĢ matemātikas konkursā 5.-6.kašu skolēniem, atzinību LU Neklātienes matemātikas skolas Jauno matemātiķu konkursa kopvērtējumā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Undīne Kuprēviča, 6.klases skolniece, par iegūto 2.vietu starpnovadu informātikas olimpiādē, atzinība starpnovadu angļu valodas olimpiādē un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Pēteris Martinsons, 6. klases skolnieks, par iegūto atzinību Latvijas 46. atklātajā matemātikas olimpiādē, 3. vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē, atzinību DACVĢ matemātikas konkursā 5.-6. kl. skolēniem, atzinību LU Neklātienes matemātikas skolas Jauno matemātiķu konkursa kopvērtējumā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Kristers Teteris, 3. klases skolnieks, par iegūto 3. vietu starpnovadu matemātikas olimpiādē;

Emīlija Izmailovska, 3. klases skolniece, par iegūto atzinību starpnovadu pētniecisko darbu konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”;

Dārta Anete Alksne, 3. klases skolniece, par iegūto atzinību starpnovadu pētniecisko darbu konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”;

Kristofers Čerņavskis, 4. klases skolnieks, par  iegūto atzinību starpnovadu pētniecisko darbu konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu” un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Kristīne Gūtmane,  4. klases skolniece, par iegūto 2.vietu LU Neklātienes matemātikas skolas starptautiskās olimpiādes “Tik… Vai cik?” kopvērtējumā, atzinību Vidzemes novada skolu matemātikas konkursā “Hei, matemātiķi!” un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Renārs Ruža, 4. klases skolnieks, par iegūto 3. vietu LU Neklātienes matemātikas skolas starptautiskās olimpiādes “Tik… Vai cik?” kopvērtējumā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Roberts Briška, 5. klases skolnieks, par iegūto atzinību DACVĢ matemātikas konkursā 5.-6.kl. skolēniem un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Rinalds Ruža, 6. klases skolnieks, par iegūto atzinību DACVĢ matemātikas konkursā 5. -6. klašu skolēniem un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Rēzija Šķestere, 7. klases skolniece, par iegūto 3. vietu LU Neklātienes matemātikas skolas Jauno matemātiķu konkursa kopvērtējumā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Madara  Grahoļska, 4. klases skolniece, par iegūto atzinība 47.starptautiskajā bērnu mākslas izstādē Lidice 2019 par darbu “Latvijai 100”;

Terēze Turlaja, 5. klases skolniece, par iegūto 2. vietu LU Neklātienes matemātikas skolas Jauno matemātiķu konkursa kopvērtējumā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Kārlim Kristeram Bahmanim, 8. klases skolniekam par iegūto  Dižlielā dziedātāja titulu Republikas tradicionālās dziedāšanas konkursā “Dziesmu dziedu, kāda bija” finālā;

 

Pateicība izteikta pedagogiem:

Zanei Bergai, Ligita Krūmiņai, Elitai Pakalnei, Guntim Pužulim, Danai Gailei, Gaļinai Millerei, Jānim Mičulim, Sanita Kārkliņa, Anita Lazdāne, Ilona Čerņavska,

Straupes pamatskolas skolotājai Inai Bogomolai par ilggadīgu, mērķtiecīgu un atbildīgu mācību procesa organizēšanu Straupes pamatskolā.

 

Par sasniegumiem tika apbalvoti Stalbes vidusskolas skolēni:

Brendons Breds Dūdens, 4. klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Rebeka Ekerte, 4. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Kenets Strēlnieks, 4.klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Amēlija Brauna, 5. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Sandis Miks Rainskis, 5. klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Līga Laudiņa, 6. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Markuss Raivo Tauriņš, 6. klases skolnieks, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Alise Elīna Petkeviča, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Veronika Ruska, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Karlīna Gaspersone, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Loreta Lapsiņa, 8. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Renāte Beļājeva, 8. klases skolniecei par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Armands Ričards Robītis, 8. klases skolnieks, par iegūto 1.vietu Starpnovadu mūzikas olimpiādē 5.-12. klasei, atzinību Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Katrīna Kārkliņa, 4. klases skolniece, par iegūto atzinību matemātikas olimpiādē “Hei, 3. un 4. klašu matemātiķi” un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Santa Solovjova, 6. klases skolniece, par iegūto 1.vietu LNB organizēto “Nacionālās skaļās lasīšanas sacensību” Cēsu reģiona kārtā un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Ivo Bahmanis, 1. klases skolnieks, par iegūto atzinību Starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā pētniecības konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”;

Roberts Mednis, 6. klases skolnieks, par iegūto 2.vietu Starpnovadu matemātikas olimpiādē 6. klasei;

Sabīne Strazdiņa, 8. klases skolniece, par iegūto 3. vietu Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8. klasei un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Elizabete Dārziņa, 4. klases skolniece, par iegūto 3. vietu Starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 3. klasei un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Emīls Dakša, 9. klases skolnieks, par iegūto 1. vietu Starpnovadu bioloģijas olimpiādē 9. klasei, atzinību Starpnovadu vēstures olimpiādē; atzinību Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē un sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Sanija Maiga Pērkone, 3. klases skolniece, par iegūto atzinību un tituls “Klausītāju simpātija” Starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā pētniecības konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”;

Dairis Mocāns, 7. klases skolnieks, par iegūto atzinību Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē un sasniegumiem ikdienas mācību darbā.

 

Paldies pedagogiem: Andai Tomsonei, Jānim Mičulim, Antrai Sarapovai, Intai Rajeckai, Janai Palsai, Ilzei Paeglei, Inesei Kozlovskai, Ilzei Rēķei, Ivandai Ceijerei, Intai Lapsiņai.

 

Par sasniegumiem tika apbalvoti Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra skolēni:

Kristīne Santa Pētersone, 6. klases skolniece,  par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Adrija Barone, 6.klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Samanta Upeniece, 7. klases skolniece, par sasniegumiem ikdienas mācību darbā;

Ģirts Preimanis, 7.klases skolnieks, par iegūto atzinību par rezultatīvu darbību starpnovadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē.



© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv