26.05.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1684, pašlaik vēro: 25.

Vai piedalīsieties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, atdodot savu balsi par kādu no kandidātu sarakstiem?
» SākumlapaNotiks seminārs par meža nozares aktualitātēm

Piektdien, 2019. gada 15. martā, Pārgaujas novada Stalbes Tautas namā, ikgadējo „Meža dienu” ietvaros, notiks bezmaksas seminārs par meža nozares aktualitātēm. Sākums 13:00.


Tā laikā plānots iepazīstināt ar šobrīd aktuālajām tēmām, kas skar meža īpašniekus. Semināru atklās mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” pārvaldnieks un Valsts meža dienesta mežzinis Raimonds Mežaks. Ar jaunāko informāciju par ES (Eiropas Savienības) finanšu līdzekļu piesaisti meža apsaimniekošanā, dalīsies Meža konsultāciju un pakalpojumu centra Ziemeļvidzemes nodaļas vecākais mežsaimniecības konsultants Andris Vīrs. Savukārt SIA „Latvijas mežs” pārstāvis Pēteris Vīrs pastāstīs par meža nozari un politiskajiem procesiem Eiropā. Valsts darba inspekcijas Reģionālās Valsts darba inspekcijas vadītāja - galvenā valsts inspektore Ineta Kļaviņa iepazīstinās ar iestādes darbu. Latvijas ornitoloģijas biedrības pārstāvis, ornitologs Andris Dekants atklās, kā īstenot mežirbei draudzīgu meža apsaimniekošanu un kā aizsargāt mazos ērgļus. A/S „LVM Sēklas un stādi” Strenču kokaudzētavas vadītājs Jānis Zvejnieks informēs klātesošos par meža stādu iegādes iespējām. Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļvidzemes pārvaldes vadītājs Mārcis Ulmanis iepazīstinās klātesošos ar jaunāko informāciju par Āfrikas cūku mēri un citām infekcijas slimībām.

Semināra noslēgumā demonstrēs īsfilmu par dabas aizsardzību.

 

 

Informāciju sagatavoja
Raimonds Mežaks

Tālrunis: 29639946
E-pasts: raimonds.mezaks@gmail.com


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv