19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
350, pašlaik vēro: 16.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaStalbes sporta zālei jauns grīdas segums

Pārgaujas novada pašvaldība jūlijā izsludināja iepirkumu „Stalbes sporta zāles grīdas seguma piegāde un ieklāšana”. Līgums tika noslēgts ar SIA „WOLF SYSTEM”, kas septembra sākumā beidza darbus pie Stalbes sporta zāles grīdas jaunā seguma ieklāšanas. Tas atbilst Eiropas Savienības standartiem un normatīvo aktu prasībām par drošību un nekaitīgumu. Grīdas segumam ir IFF (Starptautiskās florbola federācijas) sertifikāts, FIVB (Starptautiskās volejbola federācijas) sertifikāts un Eiropas sertifikāts CE (atbilstoša trieciena absorbcija, nodilumizturība, slīdamības koeficients, dinamiskās slodzes noturība, reakcija uz uguni). Grīdas segums atbilst IFF prasībām, lai varētu nodrošināt oficiālo florbola čempionātu spēļu norisi. Jaunais grīdas segums radīs sakārtotu un drošu vidi, lai piesaistītu jaunus basketbola, volejbola un florbola spēlētājus, kā arī dos iespēju biežāk rīkot mājas spēles. Lai mūsu sportistiem veicas, spēlējot Stalbes sporta zālē!

Elīna Astahovska
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste
Attīstības plānošanas nodaļa


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv