24.02.2019, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
103, pašlaik vēro: 15.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaAtbalstītie projekti Pašvaldības projektu konkursā 2016

Aprīļa mēnesī pašvaldība izvērtēja iesniegtos projektus Pašvaldības projektu konkursā 2016. Kopā tika saņemti 15 projektu pieteikumi – 12 pieteikumi vides un infrastruktūras sakārtošanas un labiekārtošanas aktivitātē un 3 pieteikumi sabiedriskās kultūras vai izglītojošu pasākumu aktivitātē.

Konkursa mērķis ir veicināt Pārgaujas novada iedzīvotāju dzīves vides sakārtošanu un uzlabošanu, sekmēt sadarbību ar pašvaldību, sabiedrību un novada uzņēmējiem, kā arī iedrošināt novada iedzīvotājus īstenot pašu radītas idejas, kas ir būtiskas novada kopējai attīstībai ilgtermiņā. Projekts ir jāīsteno līdz 2016. gada 1. decembrim. Rezultātu apkopojuma tabulā var redzēt, ka šī gada apstiprinātie projekti būs ilgtermiņa ieguvums Pārgaujas novada iedzīvotājiem un apmeklētājiem. Konkursa budžets bija 4 000 EUR, bet nepieciešamais finansējums 9 projektu īstenošanai ir 3 982 EUR.

Elīna Astahovska,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste