19.02.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • ATCELTAS zemledus makšķerēšanas sacensības
  23. februārī plkst. 10.00 uz Raiskuma ezera ATCELTAS...
 • Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokli par Rozulas skolas tālāku izmantošanu
  Izsaki savu viedokli - aizpildi anketu!
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
 • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
  Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
352, pašlaik vēro: 16.

Vai esat apmierināts/-a ar autoceļu mehanizētās attīrīšanas no sniega kvalitāti 2018./2019. ziemas sezonā Pārgaujas novadā?
» SākumlapaGandrīz ideāla skola 2015

Konference Amatas, Jaunpiebalgas, Līgatnes, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Vecpiebalgas novadu pedagogiem šogad 20. martā kopā pulcēja ap 250 interesentu. Ikvienam bija iespēja darboties dažādās meistarklasēs kopā ar mūsu novadu skolotājiem un vieslektoriem.

Tika runāts, diskutēts, gūtas jaunas un radošas idejas, kā arī paaugstināta profesionālā kompetence gan par digitālo iespēju izmantošanu mācību un audzināšanas procesā, gan prasmi būt inovatīvam un netradicionālam, gan māku labi izskatīties un uzstāties publikas priekšā. Rīgas Franču liceja direktora vietniece Astrīda Klauža visus pedagogus aicināja palīdzēt izaugt saviem skolēniem, neaizmirstot par sirdsgudrību un emocionālo inteliģenci. Savukārt, psihoterapeits Aivis Dombrovskis skolotājus mudināja tomēr vispirms mīlēt pašiem sevi, jo tikai harmonisks skolotājs spēs audzināt laimīgus bērnus.

Muzikālo krāšņumu un pozitīvo lādiņu skolotājiem sniedza atraktīvais dziedātājs Roberto Meloni, kā arī apvienotās izglītības pārvaldes vadītājas Dinas Dombrovskas mazliet ironiskās atziņas par to, kas ir īsts skolotājs.

Pasākuma noslēgumā pedagogi  saņēma pārsteiguma balviņas un atzinības rakstus dažādās nominācijās, vienojās kopdziesmā un ar aizkustinājuma asarām acīs šķīrās, lai atkal šādā pasākumā tiktos nākamgad.

Konferencē piedalījās arī Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāves, kas atzinīgi novērtēja šādu pašvaldību ieguldījumu pedagogu tālākizglītībā un iedvesmošanā jauniem darbiem, lielākām vai mazākām uzvarām ikdienā.


Diāna Briede,
Amatas novada pašvaldības apvienotās izglītības pārvaldes metodiķe


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv