25.04.2019, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
  • Lauksaimnieciskai izmantošanai nomājamās zemes Pārgaujas novadā
    Aicinām pieteikties uz zemes vienībām vai tās daļas nomas tiesībām lauksaimnieciskai izmantošanai ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
66, pašlaik vēro: 19.

Vai piedalīsieties Lielajā Talkā 2019?
- Jā, talkošu savā īpašumā
- Jā, talkošu kādā no oficiālajām Talkas vietām
Nē, nepiedalīšos
» SākumlapaIespēja piedalīties Cēsu uzņēmēju forumā

Cēsu novada pašvaldība ielūdz uz ikgadējo Cēsu uzņēmēju forumu, kas norisināsies 2014.gada 28.novembrī, plkst. 10.00, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Raunas ielā 12, Cēsīs.

Foruma dienas kārtībā jautājumi par uzņēmējiem saistošām tēmām, pieaicinātie lektori pastāstīs par ētiku un inteliģenci uzņēmējdarbībā, par stratēģisko plānošanu un prezentācijas prasmēm. Tāpat notiks paneļdiskusija par veiksmes stāstiem Cēsu novadā, kā arī biznesa inkubatora „Magnus” rīkotā konkursa „Cēsīs var” labāko biznesa ideju autoru prezentācijas. Savukārt pasākuma noslēdzošā daļa sāksies plkst.19.00 Fonoklubā, kad tiks apbalvoti labākie Cēsu uzņēmēji, neformālā gaisotnē varēs dibināt jaunus kontaktus un dalīties pieredzē.

Cēsu uzņēmēju forumā ir aicināti piedalīties ne tikai Cēsu novada, bet arī apkārtējo novadu uzņēmēji un uzņēmīgi cilvēki. Dalība forumā ir bez maksas, taču vietu skaits var izrādīties ierobežots, tāpēc lūgums laicīgi pieteikt savu dalību forumā tiešsaistē šeit. vai rakstot man uz e-pastu: laine.madelane@dome.cesis.lv vai pa tālr. 26825755.

Uzņēmēja foruma programmu aplūkojiet ŠEIT.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv