09.07.2020, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Ar Pārgaujas novada domes 2019. gada 30.maija lēmumu (protokols nr.5, 10.§) tika nolemts nodot atsavināšanai nekustamo īpašumu “Rozulas skola”
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
787, pašlaik vēro: 21.

» NOVADS » KULTŪRA » AktualitātesPārgaujas novada amatierteātra skate

16. jūnijā plkst. 12.00 Straupes tautas namā Pārgaujas novada amatierteātra skate!

Plkst. 12.00 Straupes pagasta amatierteātris “Sapņojums” ar Baibas Jukņēvičas lugu “Pilsētnieki”. Sadzīviska joku luga par ģimeni, kura pārceļas no pilsētas uzdzīvi laukos. Kaimiņienes kā uzburtas uz brīvo vīrieti,  tenkas un aprunāšanas, dažādi pārpratumi. Režisore Ināra Baltgalve

Plkst. 14.30 Stalbes pagasta amatierteātris “Rozbeķēni” pēc Annas Sakses pasakas motīviem izrāde bērniem „Pasaka par...”. Izrāde pēc Annas Sakses motīviem “Pasaka par”  izrāde, kura apvieno vairāku pasaku kopumu, veidojot vienoti stāstu. Izrādē piedalās bērni. Režisore Inese Magule.

Plkst. 15.30 Raiskuma pagasta amatierteātris “Punkts uz i” ar Andreja Niedzvieža lugu “Dūdene zin.”.  Izrāde stāsta par pagasta vēlēšanu aktivitātēm un kolorītiem ciemata iedzīvotājiem, viņu ikdienu un savstarpējām attiecībām.  Režisore Inese Kalniņa.

Žūrijā  - Edīte Siļķēna un Inta Kalniņa. Ieeja bez maksas!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv