15.10.2019, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
391, pašlaik vēro: 22.

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?
» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesVietējās pašvaldības Pārgaujas novadā tiksies ar Norvēģu sadarbības partneriem.

23. un 24.oktobrī Pārgaujas novadā viesosies Norvēģu pašvaldību pārstāvji, lai kopīgi ar sadarbības partneriem no Pārgaujas, Raunas, Priekuļiem, Vecpiebalgas, Amatas, Jaunpiebalgas un Līgatnes novadiem piedalītos konferencē.

Konferencē piedalīsies Latvijas Pašvaldību savienības vecākais padomnieks Māris Pūķis, lai pastāstītu, kā vietējā vara darbojas Latvijā , par tās struktūra un praksi , savukārt Norvēģijas asociācijas vietējo un reģionālo pašvaldību Starptautisko projektu vadītāja Elita Cakule stāstīs par Norvēģijas pieredzi

Konferences laikā tiks diskutēts par Norvēģijas un Latvijas pieredzi pašvaldību sadarbībā ar uzņēmējiem, tūrisma attīstību un jauniešu nodarbinātību.

Pirmās konferences dienas pēcpusdienā, Norvēģijas pārstāvji viesosies Pārgaujas, Priekuļu un Vecpiebalgas novadā, lai iepazītos ar pašvaldību, savukārt 24.oktobra pēcpusdienā, norvēģu delegācija viesosies Ungurmuižā un apmeklēs Straupes baznīcu.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv