05.12.2020, Sestdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldības īpašumu komisija rīko atkārtotu (trešo) izsoli ar augšupejošu soli nekustamā īpašuma „Rozulas skola” pārdošanai
    ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1255, pašlaik vēro: 26.

» NOVADS » Jaunieši » AktualitātesPārgaujas novada jaunatnes mini-forums "Pacel Ideju"

Turpinot 2016. gadā uzsākto tradīciju, 25. novembrī Auciemmuižā no plkst. 11.00 līdz 16.00 notiks trešais Pārgaujas novada jaunatnes mini-forums “Pacel ideju”.

Pagājušajā gadā mini-forums tika rīkots ar mērķi vienkopus pulcēt Pārgaujas novada jauniešus, iedvesmot tos, izzināt viņu iespējas iesaistīties pašvaldības rīkotajās aktivitātēs, kā arī noskaidrot jauniešu vēlmi un redzējumu par savu ideju realizēšanu Pārgaujas novadā. Pateicoties forumam, izveidojās jauniešu grupa, kura maziem toties mērķtiecīgiem soļiem dodas uz priekšu, iepazīstot cits citu, apzinot aizvien vairāk novada jauniešu, kā arī veidojot Pārgaujas novada jaunatnes dzīvi krāšņāku.

Šajā gadā viens no pasākuma mērķiem ir radīt jauniešos vēlmi uz vēl aktīvāku darbošanos, kā arī veicināt to savstarpējo komunikāciju, ideju ģenerēšanu un realizēšanu. Pasākuma laikā izskanēs vairāki motivējoši veiksmes stāsti, kurus pastāstīs Pārgaujas novadā dzīvojoši vai ar novadu saistīti jaunieši, kuri savas idejas jau realizējuši un turpina tās attīstīt. Jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere informēs par izstrādāto plānošanas dokumentu “Pārgaujas novada jaunatnes politikas stratēģija 2019.  līdz 2023. gadam”, kā arī rosinās uz kopīgu 2019. gada aktivitāšu plānošanu. Visas dienas garumā ar Pārgaujas novada jaunatnes mini-foruma “Pacel ideju” dalībniekiem kopā būs Rīgas Improvizācijas teātra aktieris, radio SWH ētera balss un pasākumu vadītājs Valdis Sils. Gaidāmas arī dažādas radošas aktivitātes un saliedēšanās spēles. 

Pasākums paredzēts galvenokārt Pārgaujas novada jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem, bet priecāsimies redzēt visus interesentus. 

 

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta.

Piesakies, aizpildot reģistrācijas formu.

 https://goo.gl/forms/W4SyBYSabL1Ih1sI2

Uz tikšanos Auciemmuižā!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv