22.10.2019, Otrdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Pārgaujas novads pārstāvēts Jauno uzņēmēju un līderu konferencē

11. septembrī Cēsīs, L. Skolas ielā 6 notiek jauno uzņēmēju un līderu konference "Uzrāviens", kurā savus veiksmes stāstus pasniedz Latvijas zīmolu celmlauži, tai skaitā zīmols "Raiskumietis" no Pārgaujas novada.

Sākums: no plkst. 12:00.

Pasākumu vadīs Pārgaujas novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Baiba Zvejniece.

Pasākumā, brīvā atmosfērā par moderna, iesaistoša un progresīva zīmola izveidi savai biznesa darbībai, stāstīs gan Pārgaujas novada uzņēmums SIA "Raiskuma labumu darītava" ar zīmolu "Raiskumietis",

gan tādi zīmoli kā "Duck Woodworks", "Snowpark Agency", "Whitelike Wake Features", zaļās karotītes ieguvēji Z/S "Ķliģeni" un citi aizraujoši piemēri, kas daudz ko atklās par mūsdienu biznesa un inovatīvo vidi Latvijā.

Par visiem konferences dalībniekiem vari uzzināt šeit: http://www.uzraviens.lv/cesis-2015/konferences-dalibnieki/

Stefānija Jančevska,
Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jauniešu lietu speciāliste