22.10.2019, Otrdiena

Vai, iepērkoties vietējos veikalos, pamanāt Pārgaujas novadā ražotos produktus, kas tiek izcelti ar īpašu preču zīmi “Radīts Pārgaujas novadā”?
» NOVADS » Jaunieši » Aktualitātes

Kas Es Esmu Eiropā?

15.04.2014.-15.08.2014.

Projekts Amatas, Pārgaujas, Raunas, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas, Priekuļu, Līgatnes novadu jauniešiem, lai veicinātu jauniešu aktīvu pilsonisko apziņu, it īpaši - Eiropas pilsonisko apziņu, rosinot viņus uzņemties aktīvāku līdzdalību vietējā sabiedrībā, identificējot sevi kā daļu no vietējās kopienas, kas veido nākotnes Eiropas vērtības un dod ieguldījumu ilgtspējīgas, sociāli un ekonomiski stabilas sabiedrības izveidē.

Plānotas jauniešu apmācības profesionālu treneru vadībā jūnijā un jūlijā, noslēgumā tikšanās pie kafijas tases ar politikas veidotājiem – pašvaldību vadītājiem, jaunatnes darbiniekiem, jauniešu organizāciju pārstāvjiem.

Projekts tiek finansēts programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, atbalsta Amatas, Pārgaujas, Raunas, Jaunpiebalgas, Vecpiebalgas, Priekuļu, Līgatnes pašvaldības.

Šis ir pirmais septiņu novadu kopīgais projekts jauniešiem – ceram uz sabiedrības ieinteresētību un esam pateicīgi par pašvaldību vadītāju atbalstu un vēlmi rūpēties par savu jauniešu prasmju un sociālo kompetenču pilnveidošanu.

Kontaktpersona:

Diāna Briede, Amatas novada pašvaldības apvienotās izglītības pārvaldes metodiķe   dianabriede@inbox.lv, 28376765