28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
792, pašlaik vēro: 19.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesNo nākamā gada piešķirs stipendiju skolēniem par labām sekmēm

Ar 2014.gada 1. janvāri stāsies spēkā Pārgaujas novada domes apstiprinātais nolikums “Par stipendiju piešķiršanas un apbalvošanas kārtību Pārgaujas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēniem”, kas nosaka kārtību, kādā Pārgaujas novada pašvaldība, piešķir stipendiju un apbalvojumus par sasniegumiem izglītības jomā Pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēniem.

Pārgaujas novada domes oktobra sēdē nolemts piešķirt stipendijas 7.–12. klašu skolēniem, kuru mācību semestra vidējais vērtējums mācību priekšmetos 7.-.9.klases skolēniem ir 7,8 balles un augstāks un nevienā no mācību priekšmetiem vērtējums semestrī nav zemāks par 7 ballēm, savukārt 10.-12.klases skolēniem - 7,5 balles un augstāks, nevienā no mācību priekšmetiem vērtējums semestrī nav zemāks par 6 ballēm.

Veicināšanas stipendija, ne vairāk kā trīs skolēniem katrā skolā, tiks piešķirta skolēniem, kuriem ir pozitīva attieksme pret mācību darbu un vērtējums mācību priekšmetos semestrī 7.-9.klases skolēniem ir 7 balles un augstāk, 6 balles pieļaujamas divos mācību priekšmetos, bet 10.-12.klases skolēniem - 7 balles un augstāk, bet nevienā no mācību priekšmetiem vērtējums semestrī nav zemāks par 6 ballēm.

Mācību gada noslēgumā Pārgaujas novada skolu skolēniem par individuāliem sasniegumiem mācību darbā un mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniskajos lasījumos papildus tiks piešķirts apbalvojumus.

Stipendijas un apbalvojuma piešķiršanas mērķis ir celt izglītības prestižu skolēnu un vecāku vidū, motivēt skolēnus paaugstināt mācību sasniegumus, veicināt skolēnu radošo darbību.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv