02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
291, pašlaik vēro: 15.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesPārgaujas novadā noteikti atraktīvākie skolotāji

18.oktobrī, nu jau pagājušajos svētkos, Pārgaujas novada pašvaldība suminās un izteiks pateicību novada skolotājiem par ilggadīgu un rezultatīvu darbu skolā.  Kā arī jau otro gadu pēc kārtas, pašvaldība ar skolēnu palīdzību apzinājusi un sveiks stingrākos skolotājus, skaļākās balss īpašniekus, skolotājus, kuriem gribētu līdzināties. Noskaidroti arī, kuri ir atraktīvākie, smaidīgākie, stilīgākie skolotāji. Tāpat skolotāji - sava priekšmeta patrioti, skolotāji, ar kuriem visu var sarunāt un skolotāji, kuri liek labākās atzīmes.

Apkopojot datus jāsecina, ka ne vienmēr stingrākie skolotāji ir tie niknākie, vairāki šajā nominācijā minētie skolotāju vārdi atkārtojas arī nominācijā - skolotājs, kuram gribētu līdzināties. Interesanti, ka skolotāji, ar kuriem var visu sarunāt, neliek labākās atzīmes, tāpēc jautājums - ko skolēni ar viņiem sarunā, paliek atklāts.

Skolotāju diena Pārgaujas novadā tiek svinēta ik gadu, dāvājot skolotājiem atpūtas mirkļus Latvijā atdzītu mākslinieku sabiedrībā, lai ir spars un idejas turpmākajam darbam.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv