02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
255, pašlaik vēro: 9.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesStalbes vidusskola nosvinējusi divdesmit piecu gadu jubileju.

Ar atkal tikšanās prieku un atskatu uz pagātni nosvinēta Stalbes vidusskolas divdesmit piecu gadu jubileja.

Divdesmit pieci gadi ir daudz vai maz- par to var spriest katrs atsevišķi. Bet skolai šie gadi ir bijuši raženi un darba pilni. Kopš skolas dibināšanas, to vadījuši četri direktori, absolvējuši 449 pamatskolas  un 284 vidusskolas skolēni. Skolā strādājuši 92 skolotāji.

Arī sveicēji atzina, ka gadu laikā skola nav stāvējusi uz vietas. „Stalbes vidusskola ir iekarojusi novada centru, paplašinājusies paņemot paspārnē arī pirmsskolas izglītības iestādes bērnus, kā arī skatījusies vēl tālāk, plašāk un tagad auciemieši vairs nav auciemieši, bet Stalbes vidusskolas skolēni,” sveicēji no Raiskuma internātpamatskolas- rehabilitācijas centra atskatījās uz pēdējiem Stalbes vidusskolas darbības gadiem.

Arī Pārgaujas novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš un izpilddirektore Maruta Drubiņa sveica skolu jubilejā. Imants Kalniņš uzsvēra, ka skolas sirdspuksti ir tās skolēni, bet skolas stiprums ir tās skolotāji. Stalbes vidusskolā šie sirdspuksti vienmēr ir skanējuši- skolēnu soļu dipoņā, smieklos, nelielā īgnumā un kaut cik ciešamā klusumā stundu laikā. Divdesmit piecu gadu laikā, katrs absolvents ir atradis savu vietu kur mācīties, strādāt. Daļa atgriezusies, lai darītu Stalbes vidusskolu stiprāku, bet nu jau kā skolotāji. Priekšsēdētāja vietnieks vēlēja, lai skolas simbols saule simbolizētu nevis rietošo sauli, bet gan vienmēr būtu austoša.

Sveicēju vidū bija kaimiņpagastu skolu pārstāvji, bijušie absolventi, kā arī bijušie skolotāji. Skolai un viesiem par godu, bija vērojama koncertprogramma „Toreiz un tagad”, kur dejot, dziedāt un atdarināt prasmi demonstrēja gan tagadējie skolas skolēni, gan arī tās absolventi, no kuriem daži tagad ir kļuvuši par Stalbes vidusskolas skolotājiem.

Lai Stalbes vidusskolai izdodas nosvinēt vēl daudzas, daudzas zīmīgas jubilejas!

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv