02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
305, pašlaik vēro: 10.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesApsveikums pirmajā skolas dienā!

Zinību diena skar mūs ikvienu, gan skolēnus, kuri apgūst jaunas zināšanas, gan vecākus, kuriem jāpalaiž bērni uz skolu, gan arī tos, kas šajā dienā dodas garām skolai un redz bērnus ar ziediem rokās, smaidu sejā un jūt viņu atkalredzēšanās prieku.  Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena.

Lai arī tas bija sen, atceros savas izjūtas, kas valdīja pirmajā skolas dienā dodoties uz skolu- jauna apņemšanās, kņudoņa sirdī, jaunu piedzīvojumu garša. Tikai tad es nesapratu, ka mācības ir mērķtiecīgs solis savu sapņu piepildīšanā, bet uztvēru tās kā obligātu pienākumu. Novēlu skolēniem novērtēt tās zināšanas un gudrības, kuras sniedz skola, lai vēlāk tās varētu apvienot ar jūsu uzkrāto dzīves pieredzi, sniedzot sev jaunas iespējas un plašāku iespēju darboties.

Novēlu skolēniem vēlmi mācīties un pilnveidoties, izturību, zinātkāri un vēlēšanos sasniegt arvien augstākas zināšanu virsotnes jaunajā mācību gadā!

Skolotājiem un vecākiem novēlam nesavtīgi uzņemties tik  ļoti svarīgo un atbildīgo pienākumu –palīdzēt ikvienam bērnam kļūt par personību, kura ir patstāvīgi domājoša, spējīga pilnvērtīgi iekļauties sabiedrībā un pieņemt saprātīgus lēmumus.

Sirsnīgi sveicu visus ar jaunā mācību gada sākumu!

Pārgaujas novada pašvaldības vārdā sveic domes priekšsēdētājs Hardijs Vents

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv