25.02.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
860, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesErudīcijas konkursa komandām “Zvaigžņu klase 2012” fināls, kurā piedalīsies arī Stalbes vidusskolas 6. klases komanda būs vērojams tiešraidē.

Trešo gadu pēc kārtas erudīcijas konkurss komandām “Zvaigžņu klase 2012” pulcē kopā erudītākos 5.-9. klašu skolēnus, bet pirmo reizi konkursa finālisti tiksies klātienē, lai cīnītos par galveno balvu - jūras ceļojumu visai komandai uz Stokholmu. Pavisam šogad konkursā reģistrējās 291 komanda ar 1340 dalībniekiem no visas Latvijas.

Konkursa fināls notiks sestdien, 12. janvārī ChaulaTV studijā un tā tiešraide būs redzama www.chaula.tv (sociālajā jauniešu web televīzijā) plkst. 11:00 5.-6.klašu grupai un plkst. 15:00 7.-9. klašu grupai. Būs iespēja ne tikai vērot fināla tiešraidi, bet arī piedalīties dažādos konkursos un tikt pie vērtīgām balvām. Skatieties erudīcijas konkursa “Zvaigžņu klase 2012” finālu www.chaula.tv.

Finālā 5.–6. klašu grupā no Rīgas reģiona iekļuvusi komanda “Betmeni” (Rīga), no Vidzemes - komanda “Stalbes piecīši” (Stalbe), no Kurzemes - komanda “Viss notiek” (Grobiņa), no Latgales - komanda “Indra” (Krāslava), no Zemgales reģiona finālā iekļuvusi komanda “Vanadziņi” (Iecava).

7.–9. klašu grupā finālā no Rīgas reģiona iekļuvusi komanda “Mango” (Rīga), no Vidzemes - “Trojas kačītes” (Palsmane), no Kurzemes - “Kabilnieces” (Kabile), no Latgales - komanda “Indras rozes” (Krāslava), no Zemgales finālā iekļuvusi komanda “Komētas” (Jaunjelgavas novads).© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv