28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
805, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesINTERAKTĪVA IZSTĀDE „KAS IR MŪZIKA?”

„Kas ir mūzika?” ir interaktīva ceļojošā izstāde, kas lielu popularitāti līdz šim guvusi gan Somijā, gan Igaunijā un no 7.decembra būs apskatāma Zinātnes centrā Z(in)oo, Cēsīs.

Kas ir mūzika? Vai tas ir simfoniskā orķestra koncerts, vai silta sajūta, ko Jūs saņemat, kad izdzirdat savu mīļāko dziesmu? Varētu pat teikt, ka aizraujošs skaņas lietus ir mūzika. Tas ir tas, par ko ir šī skaņas izstāde!

Mūzikas izstādē skaņas neredzamais un fiziskais fenomens kļūst saskatāms un taustāms. Mūzika ietekmē mūsu domāšanu un sajūtas. Kultūra rada mūziku un veido citas kultūras. Mūzika tiek komponēta dažādiem nolūkiem. Mūzikas izstādē tiksiet iepazīstināti arī ar pavisam jauniem instrumentiem. Te nepastāv tādi jēdzieni, kā pareizi vai nepareizi – izgudrojiet paši savu spēlēšanas metodi!

Izstāde ir paredzēta ikvienam interesantam, tomēr tā var atklāt jaunas perspektīvas arī profesionāļiem. Ģimenēm ar bērniem tas būs aizraujošs piedzīvojums, savukārt skolēnu grupas izstādes apmeklējuma laikā gūs jaunu skatījumu uz skolā iegūtajām zināšanām.

Izstāde atvērs sirdi, ausis un prātu uz mūzikas daudzveidību.

Uz tikšanos Z(in)oo© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv