02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
252, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesSkolotāju dienas pasākums

Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš vada, palīdz, ierāda pareizo ceļu, mudina un atklāj nezināmo.

Pagājušās nedēļas piektdienas pēcpusdiena Pārgaujas novadā tika veltīta skolotājiem, viņu sumināšanai un pateicībai par nesavtīgi veikto darbu. Šogad skolotāju dienas pasākumā tika pasniegtas atzinības novada skolotājiem par ilggadīgu un rezultatīvu darbu skolā, kā arī, ar skolēnu līdzdarbību, noskaidroti smaidīgākie, atraktīvākie, stingrākie, stilīgākie skolotāji, skolotāji ar skaļāko balsi, sava mācību priekšmeta patrioti un skolotāji, kuriem bērni gribētu līdzināties.

Novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, analizējot skolotāju darba priekšrocības, uzsvēra, cik labi ir būt skolotājam- trīs atvaļinājuma mēneši, ziedu klēpji pirmajā septembrī un jau oktobra sākumā Skolotāju diena. Bet neskatoties uz to, priekšsēdētājs atzina, ka nevēlētos būt par skolotāju, jo skolotāja darbs nav dots katram. „Tā ir daļiņa no Jums, ko atstājat savā darbā. Daļiņa no sevis, ko Jūs iedodat katram, sākot ar tiem, kuri vēl neprot runāt līdz tādam, kurš vairs nerunā,” pateicoties skolotājiem par veikto darbu, teica Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs.

Svētku reizē Pārgaujas novada domes atzinību par ilggadīgu vai apzinīgu darbu veikšanu saņēma pedagogi: Dana Gaile, Aiva Gūtmane, Laila Lamberte, Elita Tomsone, Daiga Kreitūze, Ilona Čerņavska, Anita Lazdāne, Elita Rence, Helēna Lūsiņa, Astra Medne, Renāte Hmeļņicka, Adrija Fusa, Antra Priedīte, Zanda Krūmiņai, Agrita Jānelsiņa, Anita Lapsiņa, Dace Vītus, Ieva Razgačeva, Jānis Mičulis, Sigita Pole, Ilga Vanaga, Albīna Tīlika, Gita Timaškova, Anna Vasiļjeva un Jolanta Dzene.

Savukārt skolēnu balsotajās nominācijās „smaidīgākā skolotāja” titulu saņēma Ilze Paegle, Sigita Pole, Guntis Pužulis, Elita Giptere, „atraktīvākā skolotāja” tituls piešķirts Gitai Timaškovai, Evijai Tiltiņai, Kristīnei Spalei, Renātei Hmeļņickai, nominācijā „stingrākais skolotājs”- Kristīne Lazdāne, Zane Berga, Daumants Vasmanis, Auseklis Ķibilds. Par skaļākās balss īpašnieci tika nominētas skolotājas Ligita Valtrauta Sniedzāne, Ligita Krūmiņa, Dace Vītus, Anda Tomsone. Pie titula „Stilīgākais skolotājs” tika Gatis Gailis, Dana Gaile, Elita Giptere, Sigita Pole, savukārt par „Sava priekšmeta patriotu” skolēni bija nodēvējuši Oskaru Urbānu, Daumantu Vasmani, Elitu Pakalni un Elitu Gipteri. Skolēnu apbrīnu un goda rakstu nominācijā „Skolotājs, kuram es gribētu līdzināties” saņēma Jolanta Dzene, Kristīne Spale, Jānis Mičulis un Elita Giptere.

Novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents domes vārdā vēlēja skolotājiem izturību, veselību un izteica cerību, ka kādreiz novada skolas varētu ierindoties valstī pirmajā piecdesmitniekā. Kā dāvanu skolotāji svētkos varēja baudīt šarmanto brāļu Auzānu koncerts.

 

Informāciju sagatavoja:

JOLANTA VAIDO-ZĀLĪTE
Pārgaujas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 64127834;
Mob. 29299002© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv