25.02.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
875, pašlaik vēro: 25.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesSkolas un bērnudārzi vēl var pieteikties ZAAO vides projektā „Cilvēks vidē”

 


ZAAO atgādina par iespēju iesaistīties vides projekta „Cilvēks vidē” konkursos - pieteikšanās termiņš skolām un bērnudārziem ir pagarināts līdz 10.oktobrim. Prieks par tām izglītības iestādēm, kas jau pieteikušās un ir uzsākušas darbu. Pirmajam pieteikuma termiņam noslēdzoties, savu dalību projektā apstiprinājušas jau 58 skolas, 26 bērnudārzi un 13 vispārizglītojošo skolu PII grupas, kas atrodas ZAAO darbības reģionā.

 

ZAAO vides izglītība ir vērsta uz bērnu un jauniešu līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. Tās mērķis ir piesaistīt bērnu, jauniešu un viņu vecāku uzmanību aktualitātēm atkritumu jomā, veidot izpratni par videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu, par atkritumu šķirošanu un dabas resursu saudzēšanu.

 

Skolu audzēkņus aicinām piedalīties konkursos „ZAAO pastkarte”; „ZAAO mēneša jautājums” un „Šķiroto atkritumu akcija”. Šajā mācību gadā tiks rīkoti arī trīs jauni, nebijuši konkursi - Krustvārdu mīklas par atkritumiem”, "Jauna dzīve tekstilizstrādājuma atkritumiem" un foto konkurss „Cilvēks sakoptā vidē”.

Bērnudārziem piedāvājam konkursus: „ZAAO pastkarte”, „Šķiroto atkritumu akcija”, Mīklas par atkritumiem”, savukārt no jauna atdzīvināsim jau piemirsto, bet iecienīto konkursu „Ekoloģiskais ķirbis 3”, kas savu aktīvo darbību uzsāks 2013. gada pavasarī.

 

Šajā mācību gadā jaunums ir vides konkursi tieši Mākslas skolām un Izglītības interešu centriem. Šīm izglītības iestādēm ZAAO sagatavojis interesantus un ļoti radošus uzdevumus - „Karikatūras par atkritumiem” un animācijas un video konkursā „Cilvēks. Daba. Atkritumi.”.

 

Aicinām jauniešus piedalīties individuālos konkursos un aptaujās sociālajā tīklā draugiem.lv izveidotajā profilā „ZAAO EKO burziņš”.

 

Papildus informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursa nolikumiem un pieteikšanos atrodama www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”. Sekojiet līdzi jaunumiem!

 

Ieva Veģere

ZAAO Vides izglītības speciāliste

ieva.vegere@zaao.apollo.lv

t.29106330© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv