25.02.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
885, pašlaik vēro: 24.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesViena diena atpakaļ skolā

Uz Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) aicinājumu novada deputātiem piedalīties akcijā ,,Skolas diena”, kas no šā gada 17.septembra – 5.oktobrim notiek pirmsskolas un vispārējās izglītības iestādēs visā Latvijā, piekrituši arī Pārgaujas novada deputāti, kuri 1.oktobrī dosies uz Stabes vidusskolu.

Kā pastāstīja Stalbes vidusskolas direktore Jolanta Dzene, deputāti jau no plkst. 11.30 dosies uz pirmsskolas izglītības iestādi pie skolotājas Antras Sarapovas. Pēc pirmsskolas izglītības iestādes apmeklējuma, deputāti uzņems zināšanas matemātikas un mūzikas stundās, kurās tiks iepazīstināti arī ar to, kā skolā ienāk mūsdienīgas mācību metodes.

Pēc mācību stundām plkst. 12.40 novada deputāti tiksies ar skolēniem, vecākiem un skolas darbiniekiem, lai atbildētu uz jautājumiem.

Akcijas mērķis – veidot lielāku lēmējvaras un sabiedrības izpratni par pedagoga darba pienākumiem, rosināt kvalitatīvas diskusijas par pedagogu darba vides ietekmi uz izglītības kvalitāti un aicināt deputātus nepieļaut pedagogu darba vides pasliktināšanos.


Informāciju sagatavoja:

JOLANTA VAIDO-ZĀLĪTE
Pārgaujas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr. 64127834;
Mob. 29299002© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv