02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
308, pašlaik vēro: 11.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesUzsācies jaunais mācību gads novada skolās

Atkal klāt jaunais mācību gads, kad bērni ar ziediem rokās pulcējas pie skolas, lai tiktos ar saviem skolas biedriem un skolotājiem, lai sasniegtu savus mērķus un noturētu tos visa mācību gada garumā.

Šis gads skolās ir sācies ar daudz un dažādiem pārkārtojumiem un pilnveidojumiem, kas prasīs gan no bērniem, gan vecākiem pielāgošanos, sapratni un savstarpēju uzticēšanos. Lielākā no pārmaiņām - pirmo gadu Raiskuma pamatskola sagaidīja ar Stalbes vidusskolas vārdu un jauno direktori Jolantu Dzeni, kura, uzsākoties jaunajam mācību gadam, bija apņēmības pilna. Direktore uzsvēra, ka daudzas lietas ir darītas un plānotas tā, lai mācību process būtu veiksmīgs, kā arī autobusu maršruti plānoti tā, lai bērni no rītiem varētu pagulēt ilgāk.

Šogad uz svinīgo pasākumu pulcējās liels skaits Zinību dienas svinētāju. Arī Pārgaujas novada pašvaldības vadītāji devās sveikt jaunajā mācību gadā skolēnus un viņu vecākus. Straupes pamatskolā sveicienu nodeva novada priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš, Stalbes vidusskolā Stalbē un Auciemā sveica novada priekšsēdētājs Hardijs Vents, savukārt Internātpamatskolā –rehabilitācijas centrā sveicienus no pašvaldības nesa izpilddirektore Maruta Drubiņa.

Priekšsēdētājs izteica gandarījumu par to, ka mūsu skoliņās jau sen nav bijis tā, ka trūkst vietas zālē un atzina, ka tas tomēr ir labs rādītājs. Pārgaujas novada priekšsēdētājs novēlēja visiem izturības, sapratnes, savstarpējas cieņas un uzticības pilnu jauno mācību gadu. Kā arī īpaši vēlēja skolotājiem būt mīļiem, jaukiem, smaidīgiem, lai bērniem nekad nezustu vēlme nākt uz skolu un atgriezties tur.

Kā dāvanu jaunajā mācību gadā skolēni saņēma vienotās skolu dienasgrāmatas, kuras rotā Pārgaujas novada ģerbonis un katras skolas foto.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv