05.03.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
733, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesAtklāts mācību gads Pārgaujas novada izglītības iestādēs

4. septembrī noslēgušies mācību gada atklāšanas pasākumi Pārgaujas novada izglītības iestādēs.

Straupes pamatskolā mācību gads tika atklāts 1. septembrī plkst. 9.00, kad, kā ierasts, ar pirmo skolas zvanu zālē ienāca pirmo un devīto klašu skolēni. Tā kā arī vasarā Straupes pamatskolas skolēni ir aktīvi un darbīgi, kopīgi tika veikts atskats uz aizvadīto vasaru. Ar svinīgu uzrunu bērnus, viņu vecākus un skolotājus apsveica skolas direktore Ligita Krūmiņa un Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš.

Stalbes vidusskolas mācību gada atklāšanā 1. septembrī draiskojās trīs velniņi, kuri pēc tam tika nosēdināti skolas solos, lai gada laikā tie spētu laboties un kļūt par īstiem, kārtīgiem skolēniem. Skolēnus, vecākus, skolotājus sveica skolas direktore Jolanta Dzene un Pārgaujas novada pašvaldības priekšsēdētājs Hardijs Vents.

Toties Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā mācību gada atklāšana notika 4. septembrī, kur visus klātesošos sveica Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa un skolas direktore Helī Opincāne. Pirmdiena bija svētku diena, kura iesākās ar amatierteātra “Punkts uz i” izrādi “Pīļu dīķis” un turpinājās ar vasaras jubilāru sveikšanu.

Pārgaujas novada izglītības iestādēs mācības šogad uzsākuši 296 skolēni - 92 Straupes pamatskolā, 105 Stalbes Vidusskolā un 99 Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā.

Skolēnu uzņemšana skolās turpinās. Sīkāku informāciju sniegs konkrētās skolas vadība.


Iluta Beķere,
sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv