09.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
26, pašlaik vēro: 11.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesNotiks seminārs par meža nozares aktualitātēm

Piektdien, 2017. gada 10. martā Pārgaujas novada Stalbes tautas namā notiks bezmaksas seminārs par meža nozares aktualitātēm. Sākums pulksten 13:00. To rīko Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar Meža konsultāciju pakalpojumu centru, Valsts lauku tīklu un mežsaimniecības demonstrējumu teritoriju „Pūpoli”. Pasākumā piedalīsies Meža konsultāciju pakalpojumu centra Ziemeļvidzemes nodaļas vadītājs Andris Vīrs. Viņš dalīsies ar jaunāko informāciju par Eiropas Savienības atbalstu meža īpašniekiem. Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātes students Pēteris Vīrs sniegs ieskatu citu pasaules valstu meža apsaimniekošanas praksē. Savukārt ornitologs Gaidis Grandāns atklās, kā, strādājot mežā, samazināt ietekmi uz tur mītošajām putnu sugām. Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” Cēsu sektora vadītāja Sanita Malnača iepazīstinās ar uzņēmuma funkcijām. Par zemes īpašuma robežām un to uzturēšanu atgādinās mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” pārvaldnieks Raimonds Mežaks. Pasākuma noslēgumā plānota filmas demonstrēšana. Uz semināru par meža nozares aktualitātēm gaidīts ikviens interesents.


Semināru cikls uzsākts 2006. gadā. Tā ietvaros Pārgaujas novadā notikuši vairāk kā 20 pasākumi, kurus apmeklējuši vairāk kā 600 interesenti.

Papildu informācija:
Raimonds Mežaks,
mežsaimniecības demonstrējumu teritorijas „Pūpoli” pārvaldnieks
Mob. tālrunis: 29639946
E-pasts: raimonds.mezaks@gmail.com
Web: www.draugiem.lv/pupoli/
Web: www.draugiem.lv/pargaujasmezi/
Twitter: @raimondsmezaks© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv