28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
771, pašlaik vēro: 15.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesSveicam 9.klašu absolventus

Piektdiena un sestdiena Pārgaujas novadā aizvadīta pacilātā noskaņojumā, kad pamatskolas gaitas pabeidza un apliecības par vispārējo pamatizglītību saņēma novada visu četru skolu absolventi.

8. jūnijā Raiskuma speciālā internātskolu – rehabilitācijas centru absolvēja 13 skolēni. Īpašu atmosfēru radīja pasākuma vadītāji Iveta un Jānis Gabrāni, kuri dziedāja daudz sirsnīgu dziesmu. Visi skolēni saņēma īpašu pateicību par ieguldījumu dažādās jomās - mākslā, pašpārvaldē vai sportā.

Arī Straupes pamatskolas septiņi „Saulrītu” audzēkņi izlaidumu atzīmēja 8. jūnijā. Klases audzinātāja sveica audzēkņus ar klasesbiedru sagatavotiem raksturojumiem vienam par otru.

8. jūnija vakars pulcēja eleganti tērptos jauniešus un viņu sveicējus Stalbes tautas namā, kur svinīgi apliecības par skolas beigšanu saņēma astoņi devītās klases skolēni.

9. jūnijā izlaidumu svinēja Straupes pamatskolas un Raiskuma pamatskolas absolventi. Apliecības par vispārējo pamatizglītību saņēma 12 Straupes un 8 Raiskuma pamatskolas skolēni.

Visi skolu absolventi saņēma grāmatas un ziedus no novada domes, kā arī PSK "Straupe" dāvāto siera rituli.

Lai skolēniem skaista vasara un panākumi tālākajās skolas gaitās!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv