24.02.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1026, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesGodināti novada gudrākie skolēni

Saulainajā 31. maija pēcpusdienā Pārgaujas novada dome izteica pateicību cītīgākajiem skolēniem par teicamām sekmēm mācību darbā un sasniegumiem starpnovadu mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs. Skolēnu mācību darbā liels ieguldījums bijis arī viņu vecākiem, skolotājiem un skolu direktoriem, tāpēc, pateicībā par ieguldīto darbu un pūlēm, visi saņēma ziedus.

„Cilvēki uz šīs pasaules var būt ļoti bagāti- bagāti ar naudu, ar mantu, bet tas viss vienā dienā var pazust. Tai pašā laikā cilvēki var būt bagāti ar savām zināšanām, savu gudrību, savu pieredzi, attīstību uz šīs zemes un to neviens viņiem atņemt nevarēs,” sveicot skolēnus, izglītības nozīmīgumu uzsvēra Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Imants Kalniņš.

Šogad Pārgaujas novads var lepoties ar četrdesmit astoņiem novada skolēniem, kuri mācību gada laikā sasnieguši labus rezultātus ikdienas mācību darbā. No iepriekšminētajiem, septiņi uzrādījuši arī labus rezultātus starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs. Kā pateicību, skolēni saņēma dāvanu kartes "Zvaigzne ABC" grāmatnīcā.

Kā atzina klātesošie, pasākums bijis sirsnīgs un jauks. Īpašu gaisotni radīja novada domes sarūpētā dāvana – novadnieka, Okartes skatuves uzvarētāja, Mārtiņa Ruska koncerts. Mārtiņš, atceroties savus skolas gadus, atzina, ka arī viņš ir bijis labinieku sarakstā. Stāstot savu pieredzi, jaunais mākslinieks mudināja klātesošos rakstīt dzeju, mūziku un nebaidīties no tā, ka sākotnēji pašiem tā šķiet ne pārāk laba.

Par to, lai pasākums būtu jautrāks, rūpējās Pārgaujas novada kultūras organizators Dainis Siliņš, kurš, sveicot skolēnus, citēja vairākas interesantas un humoristiskas atziņas par skolu un mācībām.

„Lai griba pēc zināšanām iet tikai plašumā un lai vienmēr ir blakus cilvēki, kuriem jūs kā bērni un pieaugušie varat uzticēties!” skolēniem novēl Imants Kalniņš.

Ceram, ka arī nākamgad mūsu novadā būs kupls izcilo skolēnu pulks!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv