09.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
20, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesNevalstiskās organizācijas aicina piedalīties sertificētās apmācībās „Studiju apļi”


13. un 14. novembrī Valmierā norisināsies apmācības „Studiju apļi”, kas plānotas kā divu dienu apmācības, kurās būs iespējams piedalīties līdz 12 dažādu Vidzemes NVO vadītājiem vai pārstāvjiem. Apmācības vadīs šajā jomā sertificēta apmācību vadītāja Madara Aldiņa. Pēc apmācībām tiks izsniegti sertifikāti, un apmācītie varēs nodot tālāk iegūtās zināšanas un pielietot tās savas organizācijas darbā.

Apmācību dalībniekiem tiek atmaksāti ceļa izdevumi, naktsmītnes no 13. uz 14. novembri („Lucas muiža”, Lucas 2, Valmiera) un brokastis.

Studiju aplis ir dinamisks apmācību process, kurā dalībnieki balstās uz savu pieredzi, vadītāja prasmēm un studiju materiāliem. Tās ir neformālas, brīvprātīgas studijas, kurās dalībnieki mācās viens no otra. Populārā pieaugušo mācību metode - studiju apļi - radusies Zviedrijā un citās Ziemeļvalstīs 19. gadsimta beigās.

Mācību metodes būtība ir, ka nepastāv tradicionālais dalījums starp skolotāju un skolēniem. Visi mācību procesa dalībnieki ir līdzvērtīgi, bet studiju apļa vadītājs ir konsultants un koordinators. Dalībnieki jau sākumā vienojas par mērķi, ko grupa vēlas sasniegt un cik tam nodarbības ir nepieciešamas, bet koordinators organizē mācību procesa norisi un sniedz konsultācijas. Nodarbību cikla noslēgumā grupa izvērtē, vai ir sasniegts izvirzītais mērķis.

Apmācībām pieteikties iespējams līdz 9. novembrim (ieskaitot), rakstot uz e-pastu biedriba.haritas@gmail.com (vārds, uzvārds, pārstāvētā organizācija, motivācija piedalīties apmācībā un kā turpmāk plānots izmantot iegūtās zināšanas, tālr.nr., e-pasts).

Apmācību organizētāji sazināsies ar katru izvēlēto dalībnieku. Apmācības tiek organizētas projekta „Palīdzi zinoši, iesaisties radoši!” ietvaros, kuru īsteno Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas”. Projektu finansiāli atbalsta Valmieras novada fonds un Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Informāciju sagatavoja:
Madara Aldiņa, projektu vadītāja
Vidzemes kultūras un mākslas biedrība „Haritas”

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv