05.03.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
732, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesAtklāts konkurss "Gada brīvprātīgais 2015"


Pieteikumi konkursam jāiesniedz līdz 2015. gada 13. novembrim (ieskaitot).


Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju interesi par brīvprātīgo darbu un sekmēt dažāda vecuma cilvēku un organizāciju iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā. Brīvprātīgo godināšana norisinās ik gadu.

Šī konkursa ietvaros brīvprātīgo darbs, neatkarīgi no iestādes, ir definēts kā brīvprātīgais darbs, kas ir organizēts vai pašiniciēts laika un prasmju ziedojums sabiedriski lietderīgiem mērķiem, pēc savas gribas un bez finansiālas ieinteresētības, uzlabojot kā savu, tā apkārtējo sabiedrisko dzīvi un vides  kvalitāti. Brīvprātīgo darbu var veikt dažādās dzīves jomās sociālā aprūpe un veselības aizsardzība, vietējās kopienas problēmu risināšana, vides aizsardzība, dzīvnieku aprūpe, izglītība, sports, kultūra u.c.

Brīvprātīgo darbs var būt dažu stundu, vienas vai vairāku dienu, nedēļu vai mēnešu aktivitāte. Darbu var veikt klātienē vai neklātienē, piemēram, kā e-brīvprātīgo darbu.

Pieteikšanās un nolikums pieejams šeit: www.deedin.com/Brivpratigais2015

Komisija, izvērtējot pieteikumus, izveido vairākas nominācijas, kādās brīvprātīgā darba veicēji un organizācijas tiks godināti. Nomināciju ieguvēji saņem īpašo goda zīmi “Gada brīvprātīgais 2015” un citas balvas Brīvprātīgo godināšanā.

Brīvprātīgo godināšana notiek 2015. gada 5. decembrī Rīgā. Par  nominantiem  tiks  veidoti  video stāsti, kas tiks demonstrēti Godināšanas laikā un īpaši veidotā televīzijas raidījumā.

Brīvprātīgo  godināšanu  rīko  Valmieras  novada  fonds,  Izglītības  un  zinātnes  ministrija, Jelgavas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde, Daugavpils pašvaldības Jaunatnes departaments, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Jaunatnes padome, Talsu novada fonds, biedrība “brīvprātīgais.lv”, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Nodarbinātības valsts aģentūra. Organizatori ik gadu var mainīties.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv