28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
465, pašlaik vēro: 8.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesStalbes vidusskolā viesojas grāmatu un reklāmu ilustratore Agija Staka


Kurš gan neatceras laiku, kad īpašu prieku un sacensības garu sniedza "grāmatu tārpiņa" audzēšana. Kādam vairāk prieku, kādam iespējams vairāk sacensību... Taču teju neviens negribēja, ka "grāmatu tārpiņš" gada beigās ir tik vien kā skolotājas piešķirtā tārpiņa galva ar tavu vārdu jeb "starta posms". Par katru izlasīto grāmatu mācību gada laikā pienākas viens virtenītes posmiņš, ko piestiprina klāt un var vērot savu un citu bērnu progresu.

Šoruden, 20.oktobrī Stalbē 1.-4. klašu vidū ir bijuši čakli lasītāji, kuri pēc Bērnu žūrijas konkursa komisijas vērtējuma ir nopelnījuši motivācijas balvas. Tostarp, lai izkrāšņotu pasākumu, pie audzēkņiem viesosies daudzu, skaistu bērnu grāmatu ilustrāciju autore Agija Staka, kura gan parādīs savas ilustrācijas, gan kopā ar skolēniem uz vietas radīs jaunas.

Vecākiem atliek vien pārbaudīt, vai uz šo dienu bērnu skolas somas ir "bruņotas" ar rudens krāsu toņu bagātīguma krāsaino zīmuļu un citu piederumu arsenālu.


Informāciju sagatavoja:
Stefānija Jančevska
Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību speciāliste


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv