28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
438, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesBiedrības "Vari un dari" aktivitātes skolēniem valsts svētkus gaidot

Pārgaujas novada jauniešu biedrība “Vari un dari” arī šogad rīkos Latvijas dzimšanas dienas pasākumu Auciemmuižā, 18.novembrī.

Šī tradīcija sākās pirms 4 gadiem, kad pie Auciemmuižas sanāca biedrības jaunieši ar saviem draugiem un iededza svecītes par godu Latvijai. Jau nākamajā gadā pasākums kļuva plašāks, un jauniešiem pievienojās arī auciemieši un daži tālāki novadnieki. Kopā tika izlikts Latvijas karogs no sveču liesmiņām, dzerta tēja un nolemts šo pasākumu rīkot ik gadu.


Apgleznoto akmeņu izstāde un projekta "100 latviešu stāsti"autors Kristaps viesojas Auciemmuižā. 

Pirms diviem gadiem biedrība aicināja ikvienu apgleznot akmeņus Latvijas karoga krāsās, fotogrāfēt Pārgaujas novadu, lai kopā par to priecātos un lepotos izstādēs. Pērn Auciemmuižā viesojās Kristaps Jēkabsons ar projektu  “100 latviešu stāsti”. Un arī šogad jau padomā ir interesants un jauks vakars patriotiskās noskaņās.

Jaunieši šogad uzrunājuši Pārgaujas novada visu skolu audzēkņus, aicinot radīt zīmējumus par tematu “Es mīlu Latviju”. Ar tiem biedrība rotās Auciemmuižu 18.novembrī, tieši Latvijas dzimšanas dienā.

Ja kāds cits, ne tikai skolēni, vēlas radīt zīmējumu (vai citas tehnikas radošu darbu), lūgums sazināties ar biedrību, rakstot epastu: jauniesubiedriba@inbox.lv

 

Gaidot valsts svētkus un vēlot skaistu rudeni,
Pārgaujas jauniešu biedrība “Vari un dari”


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv