05.03.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
779, pašlaik vēro: 22.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesIespēja piedalīties video konkursā jauniešiem “Un ko TU dari?”
Jauniešu studija “BaMbuss” izsludina video konkursu jauniešiem “Un ko TU dari?”. Ja esat jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, un vēlaties iepazīstināt ar savu ikdienas dzīvi, tad esat aicināti tieši Jūs piedalīties šajā konkursā.

Lai piedalītos konkursā ir jāizveido 1-3 minūšu garu video par to kāda ir Jūsu ikdiena - cik aktīvi vai tieši pretēji, pasīvi, Jūs pavadāt savu brīvo laiku, kā Jūs līdzdarbojaties savas dzīves vietas notikumos. Konkursā var piedalīties jauniešu grupas (vismaz 3 dalībnieki) kas pārstāv skolu, augstskolu, jauniešu centru, nevalstisko organizāciju u.c. Labāko video autorus apciemos JS “BaMbuss” un noorganizēs interesantu aktivitāti pēc Jūsu pašu izvēles. 

Piesakies aizpildot pieteikumu elektroniski šeit -  <http://x8.lv/videokonkurssa>. Jauniešu studija "BaMbuss" gaidīs Jūsu elektronisko pieteikuma anketu un izveidoto video līdz 30. septembrim!

Aktivitātēm līdzi sekot var sociālajos tīklos:

      

 

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv