24.02.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1032, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesVides izglītības konkursi un mācību programmas skolēniem Pārgaujas novadā
SIA "ZAAO" jaunajā mācību gadā piedāvā licenzētas izglītības mācību programmas, kas iekļaujas izglītības iestāžu mācību saturā dabas zinību priekšmetos. Programma tiek īstenota ceturto mācību gadu.

Lai tēmas apguve bērniem būtu saistoša, SIA ZAAO
piedāvā interaktīvas mācību stundas reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”, kas apvienotas ar mācību ekskursiju.

Papildus radošumam, ZAAO piedāvā vairākus radošus, izglītojošus konkursus.

Konkursi, kas apvienoti projektā “Cilvēks vidē”, skar vides aizsardzības, atkritumu apsaimniekošanas un materiālu otrreizējās izmantošanas tematiku. Tie ir pielāgoti dažādām vecuma grupām. Konkursos ir iespēja, piemēram, zīmēt pastkartes, veidot svētku rotājumus, instalācijas un gleznas no iepakojuma materiāliem, izstrādāt pamācošus komiksus, filmēt video pamācības.

Otrreizējo materiālu vākšanas akcijas “Dabai labu darīt” balvu fondu nodrošina AS “Latvijas Zaļais punkts”.

Sociālā tīmekļa sērfotājiem, papildus interesējoša iespēja būs vairāki konkursi un aptaujas, kas notiks arī sociālo tīklu vidē ZAAO kontos draugiem.lv un Instagram.com.

     

    

 
 

Plašāka informācija par ZAAO vides izglītības projekta „Cilvēks vidē” konkursiem, kā arī mācību programmas tēmu piedāvājums atrodams ZAAO mājas lapā www.zaao.lv, sadaļā „Sabiedrības izglītošana”.

Pieteikšanās konkursiem notiek uzņēmuma mājas lapā līdz 30.septembrim.


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv