02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
273, pašlaik vēro: 12.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesVasaras darbi Raiskuma internātpamatskolā - rehabilitācijas centrā


Aizsteidzas vasara mana
Dāliju ziedu kurpēs...

Vasara, lai kā negribētos, tuvojas izskaņai. Bet ir prieks par silto augustu un paveikto Raiskuma internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā. Ir īstenoti vairāki sen plānoti darbi. Lai skola atbilstu ugunsdrošības prasībām, jumta konstrukcijas apstrādātas ar atbilstošu pārklājumu, labiekārtota internāta higiēnas telpa zēniem, pašlaik norit ēdamzāles vienkāršota renovācija, kā arī veikti citi darbi. Kā atzīst direktore Helī Opincāne: “Vasara pagājusi ļoti saspringtā darbā, bet ir gandarījums par paveikto skolas labiekārtošanā.”

Kā jau katru vasaru, mūsu gleznaino Raiskuma apkārtni un skolas īpašo auru iecienījuši nometņu rīkotāji. Papildu rūpes attaisnojas, jo nopelnītie līdzekļi noder remontam. Tradicionāli Raiskumā mācās un relaksējas “Iespējamās misijas” pedagogi. Noslēguma prezentācijā iespēja piedalīties bija arī mūsu pedagogiem. Pārdomas raisīja atšķirīgā pieeja  problēmām un risinājumiem, ar ko saskaras jebkurš skolotājs.

            Īpašs prieks un lepnums par to, ka jūlijā mūsu skolēnu grupa piedalījās XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos Rīgā, projekta  “Mēs rakstām sevi dziesmusvētkos” koncertos Vērmanes dārzā un  Noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē. Par sasniegto sakām paldies  skolotājām Elitai Gipterei, Baibai Duņēnai un Ritai Liepiņai.

            Turpinās skolēnu uzņemšana jaunajam mācību gadam. Ar atbildību novērtējam to, ka vecāki savas atvases uztic mums, lai iegūtu izglītību un uzlabotu veselību. Skolēni te atrodas 24 stundas diennaktī, tāpēc varam apgalvot, ka te ir viņu otrās mājas. Tiek darīts viss, lai bērni jūtas droši  un no mācībām brīvajā laikā apmeklētu sev tīkamas pulciņu nodarbības.   

Prātā nāk dzirdēta atziņa:
“Smaids rada smaidu. Prieks rada prieku.
Smaidi un radi prieku arī citiem!”  

Lai veiksmīgs un optimisma pilns gads!

Informāciju sagatavoja Daiga Hofmane
Raiskuma internātpamatskolas - rehabilitācijas centra lietvede© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv