25.02.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
 • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
  komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
 • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
  Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
 • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
  Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
827, pašlaik vēro: 28.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesPiedalies Vidzemes reģiona neformālās izglītības apmācībās "Jaunietis – Jaunietim 2"!

Apmācības notiks:2015. gada 4.-6. septembrī, Viesu namā „Mīlmaņi”, Vidzemes reģionā, Gulbenes novads, Mīlmaņi, Rankas pagasts. http://milmani.blogspot.com/
Piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski: http://ej.uz/479n
Pieteikšanās termiņš 25. augusts. Apstiprinājums par dalību apmācībās katram personīgi tiks nosūtīts e-pastā līdz 2015. gada 27. augustam.

Apmācību mērķis: Attīstīt un pilnveidot kompetences, kā arī apzināt atbalsta sistēmu, kas nepieciešama kvalitatīvas vienaudžu izglītības īstenošanai.
Apmācību uzdevumi:

 • dalīties pieredzē par vienaudžu izglītības konceptu Latvijā un iespējām līdzdarboties;
 • aktualizēt neformālās izglītības dažādus aspektus un tās izmantošanu vienaudžu izglītībā;
 • nodrošināt apmācību dalībniekiem vietu, laiku un iespēju vienam no otra mācīties ar praktisku uzdevumu palīdzību;
 • atbalstīt dalībniekus mācīšanās procesā, nodrošinot drošu un atbalstošu neformālās izglītības vidi;
 • veidot savstarpējo vienaudžu izglītotāju sadarbības tīklu nākotnes darbībai.

Dalībnieku profils: jaunieši vecumā no 13-18 gadiem. Apmācībā tiek aicināti piedalīties jaunieši ar pieredzi vienaudžu izglītībā.

*VIENAUDŽU IZGLĪTĪBA ir process, kura laikā izglītoti un motivēti jaunieši veic dažādas izglītojošas aktivitātes savu vienaudžu vidū ar mērķi attīstīt zināšanas, attieksmes un iemaņas. Latvijā īpaši izplatīta ir vienaudžu izglītības programmu izstrāde veselības jomā, piemēram, par seksuāli reproduktīvo veselību, savstarpējām attiecībām u.tml.

Apmācības vadīs: Inese Šubēvica un Normunds Pīlips

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz pašiem.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija - raksti vai zvani – Līva Stupele, Vidzemes reģionālā koordinatore tālr.: 29814984; liva@llf.partneribas.lv© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv