24.02.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1047, pašlaik vēro: 18.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesApbalvoti centīgākie Pārgaujas novada skolēni

Mācību gada noslēgumā Pārgaujas novada pašvaldība ik gadu godina labākos skolēnus, kuri mācās novada skolās un guvuši panākumus ikdienas mācību darbā vai olimpiādēs un konkursos. Šogad tika apbalvoti 46 Pārgaujas novada skolu skolēni.

Ierodoties Stalbes tautas namā, foajē rotāja dekori ar kurpēm, rosinot aizdomāties par iekāpšanu citu kurpēs – iejušanos citu ādā, piemēram, skolotājas, direktores vai Pārgaujas novada domes priekšsēdētāja. Hardijs Vents, uzrunājot klātesošos, pateicās skolotājiem un vecākiem par ieguldīto darbu un rūpēm, lai bērni cītīgi mācītos un gūtu sasniegumus gan novada, gan valsts mērogā. Novada domes priekšsēdētājs vēlēja skolēniem saulainu vasaru un kārtīgu atpūtu pirms nākamā mācību gada.

Skolēni tika apbalvoti par sasniegumiem ikdienas mācību darbā, panākumiem starpnovadu olimpiādēs, pētnieciskajā konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”, Latvijas Universitātes Neklātienes matemātikas skolas konkursā, dziesmu un citos konkursos.

Apbalvoti 18 Stalbes vidusskolas skolēni – Tīna Marija, Zaļaiskalna, Sabīne Strazdiņa, Armands Ričards Robītis, Rebeka Murāne, Emīls Dakša, Beatrise Reiziņa, Deivids Bušs, Mārtiņš Jēkabs Ausmanis, Anete Dzene, Santa Jogita Emse, Roberts Laudiņš, Toms Kristiāns Robītis, Kristiāns Gaspersons, Kristiāna Jānelsiņa, Līga Laudiņa, Nikola Zaķe, Edijs Dzalbs un Roberts Gūtmanis.

Pateicībā par centīgo mācīšanos skolēni saņēma mācību darbam noderīgas USB kartes ar Pārgaujas novada ainavām, kā arī paši cītīgākie - dāvanu kartes 30 vai 40 EUR apmērā.

No Straupes pamatskolas tika apbalvoti 23 skolēni – Kristers Kārlis Bahmanis, Diāna Denīza Midika, Kristers Rudzītis, Tomass Turlajs, Renārs Šķesteris, Tomass Otto Abzalons, Sintija Biseniece, Amanda Paula Martinsone, Dina Palsa, Samanta Zariņa, Linda Rudzīte, Paula Berķe, Laura Karlāne, Aija Vanaga, Alise Ance Gulbe, Anna Liene Brokāne, Valters Lūsiņš, Eduards Rudzītis, Ritvars Vanags, Rēzija Šķestere un Terēze Turlaja.

Kā pasākumā teica kultūras pasākumu organizatore Solveiga Ruska, ir divi skolēni, kuru mācību sasniegumi ir tik plaši, ka ar A4 formāta lapu ir par maz, lai visu uzskaitītu, un tie ir Straupes pamatskolas skolēni Madara Elza Rudzīte un Kārlis Roberts Rudzītis.

No Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra tika apbalvoti pieci skolēni – Dagnis Sīlis, Mārtiņš Cīrulis, Marta Čukure, Evita Priedīte un Jānis Grāvelsiņš.

Kā pārsteigums skolēniem ciemos bija ieradušies burvju mākslinieki no Kurzemes puses – Haralds un Baiba Krūmiņi. Skolēni sacentās veiklībā ar māksliniekiem, sienot mezglus, piedalījās triku veidošanā, saslēdzot Haralda rokas un paši apguva trikus, iejūtoties īstu burvju mākslinieku ādā. Skolēni tika pārliecināti, ka iespējams ir itin viss, pat trusīša uzburšana no balona un galdiņa lidināšana gaisā.

Vēlam skolēniem vasarā uzņemt daudz enerģijas, lai septembri ar jaunu sparu atgrieztos skolas solos!

Līga Hofmane
Sabiedrisko attiecību speciāliste© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv