25.02.2021, Ceturtdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
828, pašlaik vēro: 21.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesRTU Cēsu filiāle aicina uz Atvērto durvju dienu
Topošie studenti 10. aprīlī aicināti apmeklēt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāles Atvērto durvju dienu, kurā varēs uzzināt vairāk par studiju iespējām RTU. Filiāle durvis vērs plkst. 14.00 Piebalgas ielā 3, Cēsīs.

Atvērto durvju dienā interesentus inženierzinātņu studijām iedvesmos gan RTU filiāles mācībspēki, gan Cēsu Bērnu un jauniešu zinātnes centra «Z(in)oo» pārstāvis. Skolēni varēs uzzināt vairāk par filiālē piedāvātajām studiju programmām, iestāšanās noteikumiem un stipendijām, iemēģināt roku dažādos eksperimentos, kā arī piedalīties RTU Karjeras centra praktiskajā nodarbībā, karjeras konsultatnes un psiholoģes vadībā diskutējot par motivāciju, prasmēm un spējām, kādas nepieciešamas, studējot augstskolā. Uzzināt vairāk par karjeras izvēli varēs arī, noskatoties īsfilmu «Zaļais pipars 3».

Patlaban RTU Cēsu filiālē dienas nodaļā iespējams apgūt četras studiju programmas: «Enerģētika un elektrotehnika», «Elektrotehnoloģiju datorvadība», «Vides zinātne», «Uzņēmējdarbība un vadīšana». Jaunajā studiju gadā plānots daļu no tām piedāvāt arī  vakara nodaļā, iecerēts studentus uzņemt arī studiju programmā «Materiālu tehnoloģija un dizains» ar specializāciju «Koka dizains», kā arī piedāvāt interesentiem vairākus tālākizglītības kursus. Filiālē iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem, nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināta vieta studentu dienesta viesnīcā. Studijas notiek mazās grupās, līdz ar to iespējama ciešāka sadarbība ar mācībspēkiem. Ikviens students var pretendēt uz stipendiju, kā arī iesaistīties filiāles Studentu pašpārvaldē un citās aktivitātēs.

Marta beigās Cēsu filiāle sadarbībā ar RTU Karjeras centru un Cēsu novada pašvaldību atklāja Cēsu Studentu biznesa inkubatoru, kas nodrošinās studentu un citu pilsētas iedzīvotāju inovatīvu un konkurētspējīgu biznesa ideju īstenošanu, kā arī motivēs jauniešus patstāvīgai uzņēmējdarbības sākšanai. Savukārt aprīlī jauno uzņēmēju atbalstam darbību sāks Cēsu Biznesa inkubators, kas atrodas RTU Cēsu filiāles telpās.

Durvis uz inženierzinātnēm 10. aprīlī vērs arī pārējās RTU filiāles: plkst. 12.00 – Daugavpils filiāle un plkst. 15.00 – Ventspils un Liepājas filiāle. Savukārt 11. aprīlī interesenti informāciju par studijām RTU varēs iegūt Rīgā, kur Atvērto durvju diena notiks no plkst. 10.00 līdz 14.00 RTU Dizaina centrā, Āzenes ielā 18. Katra no deviņām RTU fakultātēm savu studiju programmu klāstu prezentēs atsevišķā informācijas stendā, kur sniegs arī individuālas konsultācijas.
© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv