05.03.2021, Piektdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
730, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesInteraktīvs pasākums "Es mīlu savu novadu"Stalbes vidusskolā
5. novembrī plkst 13.00 Stalbes vidusskolas zālē notiks interaktīvs pasākums "Es mīlu savu novadu", kurā sacentīsies Stalbes vidusskolas skolotāju, skolēnu vecāku un Pārgaujas novada domes komandas. Pasākums paredzēts Ekoskolu globālās rīcības dienu ietvaros, kuras norisinās visā Latvijā no 3. līdz 9. novembrim.

Pasākums notiks līdzīgi TV3 raidītajam šovam “Es mīlu Tevi, Latvija!”, kurā tiek apskatītas tādas tēmas, kā Latvijas kino un televīzija, tiek minētas pilsētas un to atrašanās vietas, pārbaudītas zināšanas par Latvijā nozīmīgām personībām un doti citi uzdevumi, bet dažādo uzdevumu starplaikos dalībnieki papildpunktus iegūst ar dziesmu atminēšanu.

Stalbes vidusskola jau otro gadu pēc kārtas ieguvusi Ekoskolas titulu un pie skolas arī šajā mācību gadā turpina plīvot Zaļais karogs, kuru skolas pārstāvji saņēma 1. oktobrī Latvijas Universitātes Lielajā aulā par izcilu aktivitāšu demonstrēšanu vides jomā.

Laipni gaidīti visi interesenti!


© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv