28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
792, pašlaik vēro: 21.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesGodināti Pārgaujas novada pašaizliedzīgākie skolotāji un skolu darbinieki

Dienā, kad skolēni devās rudens brīvdienās, Stalbē pulcējās visu trīs Pārgaujas novada skolu skolotāji un darbinieki, lai saņemtu novada domes atzinības par dažādiem nopelniem.

Kultūras pasākumu organizatore Solveiga Ruska uzrunāja klātesošos kā savus mīļos skolotājus, jo mācījusies pie daudziem klātesošajiem. Atskatoties uz skolas gadiem, viņa secināja, ka skolotāji, ar kuriem kādreiz bijuši visasākie strīdi, patiesībā dod vislielāko ieguldījumu.

Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents skolotājiem izteica vislielāko un viscilvēcīgāko paldies par to, ka viņi no sirds dara darbu, kurš ikdienā netiek pienācīgi novērtēts un vēlēja ražīgu mācību gadu, kā arī mīļus, jaukus un paklausīgus skolēnus.

Skolotāji un skolas darbinieki saņēma atzinības par ieguldījumu bērnu prasmju attīstīšanā, pašaizliedzīgu un atbildīgu mācību darba vadīšanu, par mūža ieguldījumu skolēnu izglītošanā, atbildību, veicot savus darba pienākumus, ilggadēju darbu un citiem nopelniem.

Kopā atzinības saņēma 30 pedagogi un skolu darbinieki. No Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra tika apbalvota Ina Jansone, Tamāra Kuzņecova, Vita Stepanova un Ints Bakāns. No Stalbes vidusskolas tika godināti 16 skolotāji un darbinieki – Ilze Rēķe, Auseklis Ķibilds, Maruta Blaua, Māra Buša, Sarmīte Auziņa, Agrita Jānelsiņa, Ieva Lapšāne, Ieva Razgačeva, Antra Sarapova, Svetlana Zaļaiskalna, Ilze Gaile, Melita Bankova, Adrija Fusa un arī Stalbes vidusskolas direktore Jolanta Dzene, kuru atzinībai nominēja skolotājas. No Straupes pamatskolas atzinības saņēma Anita Lazdāne, Evija Tiltiņa, Gunta Millere, Laura Silicka, Dana Gaile, Elita Tomsone, Iveta Adamsone, Daiga Kreituze, Elita Pakalne, Zane Berga un Ina Bogomola.

Stalbes vidusskolas skolotāja Antra Priedīte saņēma atzinību par ilggadēju darbu un ieguldījumu sava novada izzināšanā un patriotisma veicināšanā. Izzinot novada skolas, kādreizējās Kūduma pamatskolas arhīvā viņa atradusi interesantu fotogrāfiju, kura izpelnījās lielu pārsteigumu skolotāju vidū – novada domes priekšsēdētāja Hardija Venta fotogrāfiju no 2. klases.

Noslēgumā novada skolu direktores Ligita Krūmiņa, Helī Opincāne un Jolanta Dzene pateicās Pārgaujas novada pašvaldībai par atbalstu skolām, piešķirot finansējumu to labiekārtošanai un renovācijām.

Koncerta daļā pašvaldība skolotājiem un skolu darbiniekiem bija sagādājusi nedzirdētu koncertprogrammu - “Māsīcas Latvijā”. Tajā trīs jaunas, enerģiskas meitenes pārsteidza skatītājus ar saskanīgu dziesmu, dzejas un videoklipu kompozīciju.

Šajā gadā skolotājus nominēja nevis skolu vadība un bērni, bet gan tikai skolu direktori, nominācijām izvirzot ilggadējos skolotājus un tos, kuri ikdienas darbā izceļas ar īpašu aizrautību, atbildību pret saviem darba pienākumiem un spēj motivēt bērnus jauniem izaicinājumiem. Hardijs Vents izteica ideju, ka nākamajā gadā šādu atzinību varētu vairs nebūt, to vietā piešķirot naudas apbalvojumu tikai vienai personai katrā skolā.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv