24.02.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1054, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesLIZDA delegācija apciemojusi Stalbes vidusskolu
2014. gada 29. septembrī Stalbes vidusskolā viesojās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) priekšsēdētājas vietnieks Jānis Krastiņš, juridisko konsultāciju daļas vadītāja Brigita Fricsone, sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Grigorjevs, un LIZDA Cēsu starpnovadu arodbiedrības priekšsēdētāja Ausma Klētniece, lai iepazītos ar skolu , konkursa “Pedagogam draudzīga vide” ietvaros. Viesi tikās ar skolas administrāciju, arodbiedrības pārstāvjiem un apskatīja skolu.

Stalbes vidusskolas skolotāja Māra Buša stāsta, ka skola veikusi pedagogu vides pašvērtējumu. Lai pārbaudītu, vai skola ir pedagogiem draudzīga vai nav, un kādi ir pedagogu un skolas darbinieku darba apstākļi, LIZDA pārstāvji kopā ar skolotājiem apskatīja pedagogu metodiskos materiālus, darba koplīgumu un citas nianses.

Stalbes vidusskolas pārstāvji ir uzaicināti uz noslēguma konferenci Rīgā 29.oktobrī, kad notiks konkursa laureātu apbalvošana. Interesanti, ka rezultāti vēl nav zināmi un 26 konkursā pārstāvētas skolas to, vai skolas vide ir pedagogam draudzīga, uzzinās tikai noslēguma pasākumā.