28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
776, pašlaik vēro: 15.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesPar mācību sasniegumiem apbalvoti novada skolēni

29. maija pēcpusdienā Stalbes Tautas namā notika Pārgaujas novada skolēnu apbalvošana par sasniegumiem mācībās. Kopā tika apbalvoti 52 bērni no visām novada izglītības iestādēm, kā arī viņu vecāki un skolotāji. Pēc svinīgās apbalvošanas visus klātesošos gaidīja muzikāls pārsteigums.

Gandrīz puse apbalvoto skolēnu nāk no Straupes pamatskolas – 24, no Stalbes vidusskolas - 19 novada gudrinieki, un par sasniegumiem tika apbalvoti arī 9 Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra skolēni. Bērni saņēma dāvanu kartēs un grāmatās, taču viņu vecāki ziedus. Bērni tika apbalvoti par sasniegumiem mācību olimpiādēs, projektu konkursā „Mana novada izcilie ļaudis Latvijas valstī un pasaulē”, starpnovadu vides projektu olimpiādē, Vidzemes novadu konkursā „Hei matemātiķi”, starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā pētnieciskajā konferencītē „Mazs cinītis gāž lielu vezumu”, par „Dižlielā dziedātāja” titula saņemšanu Latvijas Republikas folkloras kopu dziedātāju konkursā „Dziesmu dziedu, kāda bija” un sasniegumiem ikdienas mācību darbā.

Īpašu paldies skolotājiem un vecākiem par bērnu sagatavošanu izteica Normunds Ruķis, Pārgaujas novada pašvaldības Sociālo, izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs. Pateicību par centīgo bērnu sagatavošanu saņēma Stalbes vidusskolas skolotāji Sarmīte Auziņa, Ilze Paegle, Inese Kozlovska, Māra Buša, Jānis Mičulis, Antra Sarapova un Svetlana Zaļaiskalna, Raiskuma internātpamatskolas – rehabilitācijas centra skolotājas Sarmīte Kalvīte un Inese Kozlovska, kā arī Straupes pamatskolas skolotāji Anita Lazdāne, Ingūna Vīne, Guntis Pužuls, Evija Tiltiņa, Zane Berga, Laura Silicka, Aiva Gūtmane un Gaļina Millere. Pateicības ziedus saņēma arī skolu direktores Jolanta Dzene, Helī Opincāne un Ligita Krūmiņa.

Stalbes Tautas nama zāle bija piepildīta ar bērniem, viņu ģimenēm un draugiem. Kā pārsteiguma viesi bija ieradušies grupas “Transleiteris” dalībnieki no Cēsīm, kuri ir pazīstami ar populāru dziesmu burtisku tulkošanu no svešvalodām. Lai gan “Transleiteris” biežāk uzstājas naktsklubos, kā atzina paši dziedātāji, viņi sēdošai auditorijai uzstājoties tikai trešo reizi. Grupa aicināja uz skatuves zālē sēdošās meitenes, lai kopā izpildītu pagājušā gada populārāko pasaules hitu PSY dziesmu “Gangnam style”. Stalbes vidusskolas meitenes pārliecinoši demonstrēja savas deju prasmes, precīzi atdarinot slavenā videoklipa deju kustības. “Transleitera” puiši izteica pateicību bērnu vecākiem “Paldies vecākiem, ka esat savus mīlulīšus izlolojuši tik gudrus!”

Šogad skolēnu apbalvošana noritēja nedaudz citādāk, nekā iepriekšējos gados, jo, saskaņā ar Pārgaujas novada domes 31.10.2014. (protokols Nr.13, § 16) apstiprināto Nolikumu „Par stipendiju piešķiršanas un apbalvošanas kārtību Pārgaujas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu skolēniem” 4., 5. un 6.nodaļu, tika mainīta kārtība, kādā Pārgaujas novada pašvaldība piešķir apbalvojumus skolēniem par individuālajiem sasniegumiem ikdienas mācību darbā un mācību priekšmetu olimpiādēs. Ar visu nolikumu var iepazīties Pārgaujas novada mājas lapā, sadaļā Domes sēdes, apskatot 2013. gada 13. domes sēdes protokolu.

Kā pasākuma noslēgumā skolēniem vēlēja kultūras pasākumu organizatore Evija Leitlande, “Lai nākamajā gadā jūsu pulciņš būtu vēl lielāks!” Lai izdodas!© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv