02.03.2021, Otrdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
272, pašlaik vēro: 13.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesStalbes vidusskolas un Straupes pamatskolas pirmskolas izglītības grupu darba organizācija vasarā

Pārgaujas novada pašvaldība atgādina bērnu vecākiem, ka vasarā Straupes pamatskolas pirmskolas izglītības grupās būs pārtraukums no 30.jūnija līdz 3.augustam, un Stalbes vidusskolas un Stalbes vidusskolas struktūrvienības (Auciemā) pirmskolas izglītības grupās būs pārtraukums no 4.augusta līdz 31.augustam.

Izglītības iestāžu vadība jau iepriekš ir apzinājusi tos bērnus, kuriem būtu nepieciešama vieta pirmskolas grupās jūnija, jūlija un augusta mēnešos, izvērtējusi pirmskolas apmeklētības samazinājumu vasarā un informējusi bērnu vecākus par darba režīmu vasaras periodā.

Arī šajā vasarā iespēju robežās darba pārtraukuma laikā bērnam tiks piedāvāta vieta otras izglītības iestādes, attiecīgi Stalbes vidusskolas vai Straupes pamatskolas pirmskolas grupā. Par šo nepieciešamību bērnu vecākiem lūdzu konsultēties un rakstīt iesniegumu savas izglītības iestādes direktorei Jolantai Dzenei vai Ligitai Krūmiņai.

Pārtraucot darbu vasarā uz noteiktu laiku, izglītības iestādēm ir iespēja veikt nepieciešamos telpu remonta darbus, plānot pirmsskolas izglītības darbinieku atvaļinājumus un sagatavoties jaunam darba cēlienam.

Šajā mācību gadā sešas pirmskolas izglītības grupas kopā apmeklē 97 bērni. Brīvas vietas ir tikai Stalbes vidusskolas grupā bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam un Stalbes vidusskolas struktūrvienības grupā bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam. Straupes pamatskolas pirmskolas grupās šobrīd nav brīvu vietu.

Lai pašvaldība varētu plānot pirmskolas izglītības grupu piepildījumu 2014.gada 1.septembrī, lūgums bērnu vecākiem līdz 31.maijam pašvaldībā pieteikt bērnus, kuri gatavojas apmeklēt pirmskolas izglītības grupas sākot ar jauno mācību gadu.

 © 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv