28.02.2021, Svētdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Pārgaujas novada pašvaldība izsludina Grantu konkursu
    komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Pārgaujas novadā ...
  • Izsludināta pieteikšanās Kultūras projektu konkursam
    Jaunrades sekmēšanai un iedzīvotāju iniciatīvu atbalstīšanai ...
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
758, pašlaik vēro: 16.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesUzsākti Stalbes vidusskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas darbi

Realizējot Stalbes vidusskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas projektu, uzsākušies skolas siltināšanas darbi.

Lai arī šobrīd skolā joprojām notiek mācības, celtnieki jau strādā pie pamatu siltināšanas un hidroizolācijas. Pārgaujas novada pašvaldības izpilddirektore Maruta Drubiņa informē, lai nodrošinātu skolēnu drošību siltināšanas darbu laikā, skolas darbinieki veikuši papildus drošības instruktāžu skolēniem un informējuši par notiekošo vecākus. Izpilddirektore apstiprina, ka arī būvnieki ir veikuši visus pasākumus, kas saistīti ar darba drošību.

Ar siltummezglu un ventilācijas sistēmu saistītie darbi tiks veikti pēc mācību stundām, tādējādi ievērojot skolēnu drošību un  netraucējot mācību procesu.

Katru ceturtdienu Stalbē notiek būvapspriedes, kurās piedalās būvnieks, apakšuzņēmums, būvuzraugs, projekta autors, Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs un izpilddirektore, kā arī Stalbes vidusskolas direktore un skolas saimnieks. Būvapspriedes laikā notiek iepazīšanās ar paveiktajiem darbiem objektā klātienē, kā arī pārrunātas ar turpmākajiem darbiem saistītās lietas.

Kā iepriekš informēts, Pārgaujas novada pašvaldība noslēgusi līgumu par Stalbes vidusskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas darbu veikšanu ar SIA "R.K.C.F. RENESANSE" un līgumu par būvuzraudzības pakalpojumiem ar SIA “WARSS+”.

Kopējā līguma cena ar SIA "R.K.C.F. RENESANSE" bez PVN EUR 359 476.54, būvuzraudzības līguma cena bez PVN EUR 1380.00.

Stalbes vidusskolas ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi tiek realizēts ar Klimata pārmaiņas finanšu instrumenta (KPFI) līdzfinansējumu.  Projekta ietvaros paredzēta Stalbes vidusskolas vienkāršota fasādes renovācija, vienkāršota siltummezgla un ventilācijas sistēmas rekonstrukcija.

Projekts tiek realizēts ar KPFI atbalstu  25.685156 % no kopējām attiecināmām izmaksām.© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv