24.02.2021, Trešdiena
lv
Aktualitātes Pārgaujas novadā
  • Uzņēmējiem pieejama preču zīme – “Radīts Pārgaujas novadā”
    Jau 2017. gada nogalē tika izstrādāts dizains preču zīmei “Radīts Pārgaujas novadā”, kura nu tiek piedāvāta Pārgaujas novada uzņēmējiem ...
Pārgaujas novada karte
Apmeklējumi šodien:
1079, pašlaik vēro: 20.

» NOVADS » IZGLĪTĪBA » AktualitātesHei, matemātiķi!

8. martā matemātiķi pulcējās Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, lai piedalītos klātienes olimpiādē. Lai tiktu uzaicināti uz šo olimpiādi, visu pusgadu vajadzēja cītīgi risināt uzdevumus 5 kārtās un atbildes sūtīt vērtēšanai. Ja kādam šķiet, kas tad tur, skolotāji pieskata, lai aizsūtītu pareizās atbildes, tā varbūt ikdienā arī ir, jo skolotāji nevar atļauties savu skolēnu darbus nosūtīt pavirši izrēķinātus un pa roku galam uzrakstītus.

Tiekoties klātienes kārtā, darbs ir vēl nopietnāks nekā starpnovadu olimpiāde, jo te piedalījās skolēni no Cēsīm, Drustiem, Liepas, Valmieras, Priekuļiem, Raunas, Smiltenes, Stalbes, Straupes, Blomes, Vecpiebalgas, Zaubes, Jaunpiebalgas. Un nu gan skolotāju gandarījums ir pavisam īsts, jo bērni paši izcīnījās ar sevi un savām zināšanām.

4. klašu grupā no 38 dalībniekiem Renāram Šķesterim 2. vieta (skolotāja Inguna Vīne).

3. klašu grupā no 33 dalībniekiem viss uzvaras pjedestāls Straupes skolēniem: 1.vieta Madarai Elzai Rudzītei, 2.vieta Mikum Alfrēdam Kļaviņam, 3.vieta Tomasam Turlajam un Kārlim Kristeram Bahmanim. Tikai 2 punktus no saviem klasebiedriem atpalika Kristers Rudzītis. Skolotāji vērtēšanas komisijā bijuši ļoti pārsteigti par Kārļa teicamo darba kultūru. Tas ir rūpīgs, neatlaidīgs skolotājas un vecāku darbs ikdienā. (Skolotāja Anita Lazdāne)© 2013 Pārgaujas novada pašvaldība.
Izstrādāts: 101.lv